Головна » 2016 » Квітень » 26

  в Ніжинській гімназії №3 було проведено ряд заходів. У кожному класі проведено хвилинки інформаційного простору з даної теми.У бібліотеці оформлено тематичну виставку літератури «Вони пішли в безсмертя...».Для учнів 5-8 класів класним керівником 9-А класу Лапко Т.В. та педагогом-організатором Павловою А.М. проведено урок мужності «Дзвони Чорнобиля».

У ході заходу учні навчилися осмислювати та усвідомлювати масштаби трагічних подій, шляхом акторської майстерності учні викликали почуття відповідальностіперед новими поколіннями. Вчитель Мазун Н.А., яка розповіла учням про трагічні сторінки історії, ставила за мету виховувати глибоку повагу до людей, що віддали своє життя в ім’я майбутнього людства.

Пам’ять усіх загиблих учні та вчителі вшанувалихвилиною мовчання.

... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)

22 квітня у місті Гомель відбулися телезйомки телевізійної гри «Эрудит-пятерка»  за участю учнів 7-8 класів. Ніжин представляла команда Ніжинського Будинку дітей та юнацтва у складі : Банзерук Анна (8-А кл. ЗОШ№10), Самойло Володимир (8 кл ЗОШ№2), Куликовська Ольга (8 кл, ЗОШ №1), та учні 7-А класу гімназії №16 Мицик Сергій та Кодак Єгор. У Міжнародній грі проти них змагалися школярі Залізничного центру творчості дітей міста Гомель. Гра проходила у рівній напруженій боротьбі, але вдала гра ніжинських інтелектуалів на останньому етапі вивела команду Ніжина вперед. Особливо хочеться виділити учня ЗОШ№2 Самойла Володимира, який вивів команду на недосяжний для суперника рівень, давши команді дострокову перемогу.

... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.04.2016 | Коментарі (0)