Головна » 2016 » Квітень » 22

Осторонь не залишилися вихованці старшої групи «Калинонька» дошкільного навчального закладу №25 «Зірочка».

            У день Землі в різних країнах лунає дзвін Миру, закликаючи людей докласти зусиль до захисту Миру на Землі та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя, дружби, вічного братерства і солідарності. Це заклик до збереження життя на Землі.

           В цей день вихованці ДНЗ №25 взяли активну участь у занятті, присвяченому покращення екологічної ситуації та озеленення довкілля. Дітьми були посаджені дерева та квіти на території майданчика для збереження нашої квітучої та зеленої планети. Були визначені основні екологічні проблеми на планеті та способи їх вирішення.

          Діти залишилися у захваті від власного внеску у відзначен ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)

21 квітня 2016 року завершився І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Згідно програми проведено конкурси:

 «Рятівник»,

«Смуга перешкод»,

стройова підготовка,

стрільба,

орієнтування,

завершено конкурс «Таборування».

«Джура» – військово-спортивна гра. Гра відважних і сміливих. Погодні умови не зіпсували  настрою конкурсантів, які продемонстрували готовність і бажання змагатись, наполегливість у боротьбі за перемогу. А ці якості будуть потрібні у дорослому житті.

Першість здобули:

І місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 10;

ІІ місце – команда ліцею;

ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 9.

На урочистому закритті конкурсу переможців вітали начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив'янський С.М., заступник началь ... Читати далі »

Переглядів: 372 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 22.04.2016 | Коментарі (0)