Головна » 2016 » Квітень » 18

         15.04.2016р. на базі ЗОШ І-ІІ ст. №11   відбулося засідання школи молодого вчителя.

- екологічного виховання учнів початкової школи на уроках літературного читання.

     Творчі родзинки досвіду молоді вчителі знайшли на уроках та виховних заходах  свого досвідченого колеги Лозки Н.М. Урок позакласного читання  на тему «Книга – наш друг і порадник. Вона нас вчить, як природу любить» цінний тим, що він побудований на основі казок  місцевих письменників – Тетяни Покалюк з Чернігова  та Тетяни Винник   з Ніжина.  В їх  основу  покладена єдина мета – виховання у дітей  любові до природи рідного краю, до рідної землі.  Вагомо ... Читати далі »

Переглядів: 495 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)

Щодо забезпечення учнів 4, 7 класів підручниками за кошти державної субвенції

Станом на квітень 2016 року урядом виділено кошти державної  субвенції в сумі 135 800 грн для забезпечення учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів, підпорядкованих управлінню освіти Ніжинської міської ради,  підручниками з основних предметів. Використання даної суми дозволить забезпечити учнів підручниками на 70 %.  Процес замовлення другої половини підручників для учнів 4 та 7 класів в межах коштів державної субвенції активно триває. Наразі управлінням освіти Ніжинської міської ради сформована додаткова потреба в підручниках, налагоджені контакти та ведуться перемовини з видавництвами, які виконували державне замовлення друку підручників, а саме: «Освіта», «Ранок», «Астон», «Сиция», ТОВ ТО «Гімназія», «Інкос», «Абетка», видавничим центром «Академія», ... Читати далі »

Переглядів: 1463 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)

 

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща) та Лабораторія Громадянської Освіти «Пошук» Товариства Лева (Львів, Україна) запрошує вчителів середніх шкіл та гімназій (які працюють з учнями віком 11-16 років) взяти участь у зустрічі освітян із Польщі та з України, що бажають налагодити міжнародну співпрацю шкіл та обмін молоддю. До участі у «сватці» запрошуємо представників шкіл, які раніше не брали участь у подібній зустрічі і чий навчальний заклад не має партнерської школи у Польщі.
Тренінг-сватка відбуватиметься з 27 по 30 червня 2016 р у Варшаві.

Для налагодження співпраці запрошуються школи Західної та Центральної України: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської, Хмельницької ... Читати далі »
Переглядів: 579 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.04.2016 | Коментарі (0)