Головна » 2016 » Квітень » 12

Історичний центр Ніжина є унікальним краєзнавчим об’єктом – у ньому на невеликій площі зосереджено близько 40 архітектурних та історичних пам’яток. З метою поглиблення краєзнавчої роботи, поширення знань школярів про рідне місто у Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді було розроблено гру – змагання «Історичне орієнтування». 8 квітня команди 15 навчальних закладів міста та команди з Чернігівського Центру ТОВРДМ та Куликівського районного Центру позашкільної освіти, разом майже 150 учасників, змагалися в умінні орієнтуватися та у знанні історичних пам’яток міста.

Призові місця розподілилися таким чином:  І місце – команда ЗОШ № 10 (Остапець А., Оленченко Г., Турчин В., Петренко Р., Савич А. Копиця А.);

... Читати далі »

Переглядів: 481 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 12.04.2016 | Коментарі (0)

Ніжинка Павлюченко Мирослава – переможець І етапу Всеукраїнської Премії «ДИВО-ДИТИНА-2016»!

 

ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ ОГОЛОСИЛА ПЕРЕМОЖЦІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРЕМІЇ «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

Було опрацьовано більш ніж 1200 анкет з усіх регіонів України та обрано переможців І етапу премії, які отримують право брати участь у ІІ етапі та отримати звання «ДИВО-ДИТИНА – 2016».

В номінації «Найтворча» перемогу здобула вихованка зразкового колективу «Фітодизайн» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва, п’ятикласниця ЗОШ І-ІІІ ст. №15, учениця школи мистецтв – Павлюченко Мирослава.

Щиро вітаємо Мирославу і бажаємо їй подальших у ... Читати далі »

Переглядів: 460 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 12.04.2016 | Коментарі (0)