Головна » 2016 » Квітень » 11

саме під таким гаслом пройшло інтернаціональне свято у 6 класі. Учні разом з вчителем Кожухівською В.С. організували надзвичайно цікаву зустріч із гостею з Великої Британії на ім'я Катрін. Ніхто так не розповість, не зацікавить підростаюче покоління до вивчення іноземної мови, як  володар цієї мови.

Катрін розповіла дітям про історію, традиції та звичаї своєї  країни. Діти намагалися впіймати кожне слово, кожен звук, адже спілкувалися вони англійською мовою. Таке спілкування було не лише цікавим, а й корисним.

Ми, українці, надзвичайно гостинна та щедра нація. Це показали учні презентувавши для гості українську традиційну страву – вареники та пригостили ними Катрін.Ось у такій дружній міжкультурній  атмосфері пройшов  захід, який кожен, без перебільше ... Читати далі »

Переглядів: 445 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)

Шостий загальноміський конкурс «Найрозумніший учень Ніжина» відбувся 09-10 квітня 2016 року у Ніжинському Будинку дітей та юнацтва.

Конкурс проводиться з метою виховання в учнівської молоді пошани та інтересу до знань, розвитку кмітливості і ерудиції, а також з метою пропаганди інтелектуальних ігор, як засобу виховання і організації дозвілля школярів. Основними задачами конкурсу є: виявлення інтелектуально обдарованих учнів; залучення нового контингенту учнівської молоді до участі в інтелектуально-пізнавальних іграх і змаганнях; інформування про інтелектуальні конкурси та ігри, як прогресивний і ефективний засіб виховання та навчання, змістовного дозвілля підростаючого покоління.

Конкурс проходив за підтримки Ніжинської міської ради (відділ у справах с ... Читати далі »

Переглядів: 430 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)

   У Ніжинському ліцеї Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя ліцеїсти взяли шефство над дитячим садочком «Ромашка», який знаходиться поряд із будівлею ліцею. Ліцеїсти, зокрема учасники команди «Фортеця», вітали малят дитячого садочка на День святого Миколая, переодягнувшись у костюми святого та казкових героїв, розказуючи їм різні цікаві історії та подарували малятам іграшки, які принесли з дому ліцеїсти. Також 08. 04. 2016 року учасники команди «Фортеця» допомагали працівникам дитсадочка у благоустрої території та побілили паркан дошкільного закладу, адже наскільки приємно і дітям, і батькам діточок відвідувати садочок, коли територія доглянута.

... Читати далі »

Переглядів: 379 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)

7 квітня 2016 року за ініціативи  начальника управління освіти Крапив'янського С.М. та за підтримки декана Кириленка С.О.  в Гоголівській аудиторії НДУ зібралися за круглим столом учителі історії,  викладачі історико-юридичного факультету НДУ, щоб обговорити проблеми сучасної історичної освіти та співпраці науковців із педагогами. Було розглянуто питання: яку методичну допомогу можуть надавати викладачі; як учителі міста можуть використовувати матеріально-технічну базу вузу; який учитель історії та правознавства потрібен сучасній школі; що учні знають про історико-юридичний факультет; як допомогти учням робити дослідження з історії; як ... Читати далі »

Переглядів: 398 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)