Головна » 2016 » Квітень » 08

Відзначається 7 квітня.У цей день проводяться найрізноманітніші заходи з пропаганди здорового способу життя. Долучилися до такої справи й наші ліцеїсти. Так, члени психологічного гуртка «рівний-рівному» та психолог ліцею провели просвітницьку роботу серед учнів ліцею, розповівши про історію виникнення Всесвітнього дня здоров’я, нагадавши про важливість та необхідність ведення здорового способу життя. Наприкінці свого виступу, ліцеїсти побажали всім міцного здоров’я та усмішок, адже, як кажуть, це найкращі ліки.

   Також серед першокурсників ліцею було проведено опитування з метою з’ясування думок учнів про те, що таке здоров’я, якою діти уявляють здорову людину, що сприяє й що шкодить нашому здоров’ю. Результати опитуван ... Читати далі »

Переглядів: 348 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

26-29 березня 2016  в Одесі в санаторії «Біла акація» відбувся Чемпіонат України з інтелектуальних ігор серед школярів. В рамках чемпіонату діти змагались за звання чемпіонів в іграх «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг», «Ерудит-квартет» та «Своя гра». Організаторами турніру виступили Всеукраїнська громадська організація «Ліга українських клубів інтелектуальних ігор» і Одеський міський клуб «Ерудит» ім. В. Я. Мороховського. 

В Чемпіонаті взяли участь більше 300 школярів майже з усіх регіонів України. У двох вікових категоріях змагалися 25 команд учнів 10-11 класів та 28 команд дітей молодших за дев’ятикласників – переможців відбіркових регіональних змагань. ... Читати далі »

Переглядів: 304 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

 3 квітня 2016 р.  учні 6-А класу побували в туристичному комплексі «Бреч» (Корюківський район), на території якого займаються розведенням елітних порід коней, проводять численні кінноспортивні  змагання, допомагають хворим на ДЦП дітям. На величезній території комплексу – конюшні на 170 коней, іподром, манеж, озеро зі справжнім кораблем, водоспадом, будинки і альтанки в китайському стилі. А ще – багато різноманітних дизайнерських птахів і тварин, якими прикрашені клумби, фонтани, доріжки центральної площі. Діти були в захваті від катання на конях верхи та на бричці, екскурсії по комплексу та розповіді  про цих дивовижних творінь природи.

... Читати далі »

Переглядів: 332 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

07.04.2016 року в міському методичному кабінеті відбулась  нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи з питань:

1. Завершення 2015-2016 н.р. Про підготовку до ДПА - Пономаренко Н.О., заступник начальника управління освіти.

2. Про особливості  ДПА-2016 - Левицька Т.М., завідувач ММК, методисти.

3. Про особливості  ЗНО-2016 - Іващенко Л.І, методист ММК.

4. Про замовлення  підручників для  учнів 8-х класів - Іващенко Л.І, методист ММК.

5. Аналіз участі в конкурсах, заходах еколого-натуралістичного спрямування. Рекомендації з питань проведення тижня екології та Дня психолога в ЗНЗ - Гіль О.М., методист ММК.

6. Діагностування психологічної готовності ЗДНВР до впровадження інновацій - Гіль О.М., методист ММК.

< ... Читати далі »
Переглядів: 392 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

8 квітня на території парку Чорнобильців відбулась   акція «Посади дерево!» з метою благоустрою та озеленення міста. Депутати Ніжинської міської ради на чолі з міським головою  Лінником А.В. та секретарем Салогубом В.В. працювали завзято,  з натхненням. Їм допомагала команда волонтерів гімназії № 16 «Хортиця». Спільними зусиллями було посаджено більше ста дерев, які прикрашатимуть 3-й мікрорайон та все місто.

Ця благородна акція – символічний заповіт від старших поколінь – молодшим – цінувати мир, життя, вміти захищати свою Батьківщину. А дитина, що посадила разом із дорослим своє  дерево, як символ народження нового, мирного життя,  буде відданою Україні,  стане справжнім патріотом.

... Читати далі »

Переглядів: 390 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)