Головна » 2016 » Березень » 18

Саме під таким гаслом у весняні березневі дні (09.03-12.03) пройшов тиждень української мови та літератури  у міському ліцеї.   Учні та вчителі ліцею змогли відвідати та отримати естетичну насолоду від різноманітних заходів, присвячених неповторності українського слова, кожен з яких вирізнявся своєю оригінальністю. Так, неабиякі творчі здібності, креативність мислення та величезну науково-дослідну роботу продемонстрували учні І курсу природничого та історичного класу в презентаціях  цікавих та оригінальних проектів .Сторінками становлення й розвитку української мови від минулого до сьогодення нас провели учні І та ІІ курсу математичного класу на конференції «Доля рідної мови – доля України».  Яскравою крапкою конференції став хвилюючий відеоролик « ... Читати далі »

Переглядів: 476 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)

 17 березня представники учнівського самоврядування Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відвідали Ніжинську міську організацію товариства Червоного Хреста України. Щороку школа приєднується до доброчинної акції «5 картоплин», шкільний парламент розповсюджує марки «Червоний Хрест», тому й виникло в учнів бажання більше дізнатися про цю організацію, дізнатися, кому надається допомога та чим ще можуть допомогти школярі. Колектив «Червоного Хреста» гостинно зустрів дітей. Саєнко Наталія Володимирівна, голова організації, розповіла про конкретні щоденні справи Червоного Хреста в нашому місті, познайомила із найважливішими завданнями співробітників та провела екскурсію по медико-соціальному центру.  

... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)

                      17 березня 2016 року для учнів 6-7 класів ЗОШ № 5 студентами ІY  природничого факультету та вчителем Клименко Наталією Юріївною була організована та проведена інтелектуальна гра «Цікава мандрівка». Діти с задоволенням змагалися, демонстрували свої знання з географії а також отримали багато нової та цікавої інформації. Такі заходи сприяють розширенню та збагаченню знань, вміння працювати в команді та дружити.

 

15 березня 2016р. для учнів 6 класу психологом  Парубець В.В. проведено заняття з елементами тренінгу «Дружба. Справжній друг». Під час заняття учні дізнавалися про ознаки справжньої дружби, мали змогу оцінити себе, свої сильні та слабкі сторони в дружбі. Діти дискутували, розігрували міні-сценки, зверталися до народної мудрості, щоб отримати знання про шляхи вдосконалення дружніх стосунків.

< ... Читати далі »
Переглядів: 418 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.03.2016 | Коментарі (0)