Головна » 2016 » Березень » 17

16 березня у стінах Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя був проведений цікавий, пізнавальний та методично багатий семінар із зарубіжної літератури «Компетентнісний підхід до професійного розвитку вчителя зарубіжної літератури».   У рамках семінару директором ліцею, учителем зарубіжної літератури Алєксєєнко С.Г. було проведене відкрите навчальне заняття за повістю-притчею Е. Хемінгуея «Старий і море». Світлана Геннадіївна продемонструвала високий рівень володіння різноманітними методами, засобами та прийомами роботи з дітьми. Слід відзначити високу мотивацію учнів до вивчення предмета, їх активність, творчий підхід до виконання різних завдань. Зокрема, ліцеїсти представили цікаві творчі роботи у вигляді власних віршів, імітацій щоденника янгола, ді ... Читати далі »

Переглядів: 486 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.03.2016 | Коментарі (0)

15 березня 2016 року для учнів  8-х та 9-х класів ЗОШ І-ІІІ ст.. № 10 проведений лекторій на тему «Взаємні права та обов'язки батьків та дітей. Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх». Вчителем правознавства Кресан А. О. та соціальним педагогом Максименко О.В. були запршені представники служби у справах дітей та відділу кримінальної поліції у справах дітей з метою превентивного виховання підростаючого покоління.

Завідуюча сектором профілактики правопорушень служби у справах дітей Єрофєєва Лариса Григорівна роз'яснила дітям  основні положення Кодексу про адміністративні правопорушення, звернула увагу на розмір штрафів, які сплачують батьки за проступки дітей. Діти запитували про вік відповідальності, цікавили ... Читати далі »

Переглядів: 422 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.03.2016 | Коментарі (0)

На початку березня в Сумах проходив Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона Юрія Білонога. Це традиційний турнір у якому взяли участь більше 500 спортсменів з різних куточків України. Змагання проводились у кращому легкоатлетичному манежі України.

 В секторі зі штовхання ядра, представник Ніжина Дмитро Кравченко (тренери Кремез О.М. та Кремез М.П.) впевнено виконав всі спроби і з результатом 15.14 зайняв другу сходинку п’єдесталу пошани. За місяць до цих змагань у Запоріжжі на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат свого віку (1999р.н.) Дмитро штовхнув ядро на 15.65 (виконав І розряд) та зайняв 4 місце.  Побажаємо Дмитру успіхів, адже по переду нові чемпіонати області та України!... Читати далі »

Переглядів: 432 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.03.2016 | Коментарі (0)