Головна » 2016 » Березень » 16

На розширеній нараді керівників підприємств та організацій міста міський голова Анатолій Лінник вручив посвідчення майстрів спорту України міжнародного класу спортсменам ракетомоделістам Степану Івченку та Сергію Шуляку.

 Юнаки займаються багато років у ракетомодельному гуртку під керівництвом Панахна Володимира Володимировича є переможцями та призерами Всеукраїнських змагань школярів, чемпіонатів України та світу серед юніорів та дорослих. Неодноразово відстоювали честь України та міста на престижних змаганнях.

Степан Івченко та Сергій Шуляк на чемпіонаті Європи ракетомоделізму у 2015 році здобули перше місце.

Наказом Міністерства молоді та  спорту України від 24 листопада 2015 року    №4363  ніжинським ракетомоделістам присвоєно зван ... Читати далі »

Переглядів: 430 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.03.2016 | Коментарі (0)

16 березня в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 у рамках тижня англійської мови учні 4 класу разом з вчителем Кожухівською В.С. поринули в атмосферу казки. Українська народна казка «Рукавичка» замайоріла новими барвами та зазвучала англійською мовою. Учні не лише знайшли нове застосування іноземній мові, а й приміряли на себе образи казкових героїв знайомих із дитинства.

Виступ пройшов вдало, і діти одержали запрошення показати казку перед майбутніми першокласниками.На думку вчителя, саме такі заходи стимулюють дітей до вивчення англійської мови, дають змогу розкрити всі грані дитячого таланту.

... Читати далі »

Переглядів: 544 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 16.03.2016 | Коментарі (0)