Головна » 2016 » Березень » 12

Програма реалізується Європейським Центром ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії для впровадження системних реформ у сфері середньої освіти   та відповідає Плану дій Ради Європи для України на 2016-2018 роки.

Ще на початку грудня на сайті « Освіта ua» було розміщено оголошення- заявка для участі, яке я електронною почтою направила до загальноосвітніх навчальних закладів. Відгукнулася на запрошення до участі Ніжинська ЗОШ І-ІІІст.№17.  Так була сформована команда ( за умовами Програми) у складі: представника органу місцевого самоврядування Пономаренко Н.О., директора -  Власенко Т.Ф, вчителя Смелянської О.В., члена батьківської громадськості Власенко ... Читати далі »

Переглядів: 458 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 12.03.2016 | Коментарі (0)

        У дошкільному навчальному закладі №25 «Зірочка»  це свято відмічається вже в 25 раз… За традицією в цей час влаштовуються дитячі гуляння просто неба, смажаться найсмачніші млинці та готуються вареники, а всі дійства направлені на те, щоб прогнати зиму і розбудити природу від сну. І, як завжди, у нас було багато гостей. До нас завітали  депутат обласної ради, директор благодійного фонду «Копиця», фабрики м'якої іграшки Копиця Н.М., депутат міської ради  Коваль В.М. наш великий друг та помічник командир в/ч Кушнір М.І., начальник управління освіти Крапив'янський С.М., представники громадської організації «Ліга ділова жінка», «Жінки за майбутнє»  та наші шановні батьки і жите ... Читати далі »

Переглядів: 401 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 12.03.2016 | Коментарі (0)

11.03.16 у Ніжинській гімназії №3 під час лінійки пам’яті згадували теплим словом тих, чий подвиг житиме в наших серцях довіку: випускників гімназії - Горбенка І.І., Шепелюка О.Б., Бикова О.В. На заході були присутні гості: Лисенко Василь Іванович – учасник АТО, випускник гімназії, Радченко Сергій Віталійович - учасник АТО, батько учениці нашої гімназії, Бикова    Світлана Яківна - мама Олега Бикова, Вовченко В.В. – учитель гімназії, військовий. Класні керівники 6-7 класів Ременюк Л.О., Семенець Л.Г., Шилова Л.О., діти яких опікуються рідними та близькими героїв-випускників, розповіли про їх життя та подвиг. Надзвичайно емоційно виступав колектив Ніжинської школи мистецтв під керівництвом Березинець  О. А. Учениця 6-В класу Кобзар Софія подарувала поезію, при ... Читати далі »

Переглядів: 454 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 12.03.2016 | Коментарі (0)