Головна » 2016 » Лютий » 19

         Перший міський фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України» зібрав юних піснярів дошкільних,  загальноосвітніх  навчальних закладів та Будинку дітей та юнацтва.  Присутніх  привітали заступник міського голови І.В.Алєксєєнко, депутати Чернігівської обласної ради Н.М.Копиця та Л.В.Бойко, депутат Ніжинської міської ради А.Г.Мазун, начальник управління освіти С.М.Крапив’янський, директор музичної школи С.О.Голуб. Українська пісня – душа народу. Солісти, дуети, квартети, ансамблі, хори вклали у виконання української пісні свою майстерність . Кожне виконання пісні було зворушливе, що викликало почуття гордості за наших дітей, які по- справжньому люблять свою країну, свій народ, героїв, які боронять Україну і  тих, хто загинув, відстоюючи її незалежність.Неодноразово зала аплодувала стоячи.

 Усі учасники фестивалю  нагороджені дипломами управління ... Читати далі »

Переглядів: 882 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)

         17.02.2016 року у Ніжинській гімназії №3 відбулася батьківська конференція. Такі зустрічі із головами батьківських комітетів, «казначеїв класів», класними керівниками та класоводами стали вже традиційними. Адже лише у тісній співпраці батьків та вчителів можна вирішити нагальні проблеми закладу.

         На конференції було обговорено питання контролю відвідування гімназистів. До слова було запрошено співробітника Приватбанку, яка розповіла про встановлення терміналу, що дозволить контролювати перебування дитини в закладі.

         Заступник директора з виховної роботи Барбашина О.В. ознайомила присутніх з організацією харчування учнів початкової ланки у ІІ семестрі.

         Директор позаміського оздоровчого закладу ім. Я.Батюка с. Вертіївка Царенко О.В. розповіла про оздоровлення ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)

У ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 відбувся захід  з нагоди відзначення  160-тої річниці з дня народження видатного українського педагога, автора концепції національної школи і дошкільного виховання, письменниці, громадського діяча, засновниці жіночого руху на Україні Софії Русової. Учні 4-Б класу зібрали матеріал про життєвий шлях Софії Федорівни, переглянули відео-фрагменти.   

 Вихованці виконали українські пісні, декламували вірші, інсценізували веселі моменти шкільного життя, виконали флеш-моб «Танок дружби». На святі були присутні гості – вихованці Ніжинського будинку-інтернат.

Захід підготували вчителі Згода В.М., Харченко Л.В., Пирог Л.М. та мама учениці  Гузій Л.М.

... Читати далі »

Переглядів: 397 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.02.2016 | Коментарі (0)