Головна » 2016 » Лютий » 10

         Миколаєнко Вероніка, учениця 7-А класу, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» НЦТКУМ, який працює на базі  Ніжинської гімназії  № 16 (керівник Нагорна Н.М.), стала переможницею Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». У фінальному турі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт за напрямом «Духовна спадщина мого народу» Вероніка представляла Чернігівську область з науковим проектом «Земські бібліотеки-читальні Ніжинського повіту Чернігівської губернії: історія становлення та діяльності».

Переглядів: 396 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.02.2016 | Коментарі (0)

9 лютого 2016 р. у світі відзначався День безпечного Інтернету. У дошкільному навчальному закладі №15 «Росинка» в цей день пройшли інформаційні заходи для дітей, педагогів та батьків.

 З дітьми старшого дошкільного віку була проведена бесіда «Безпечне використання Інтернету».  Малята  подивились мультиплікаційні та навчальні  фільми про безпечне користування Інтернетом.

Для батьків були виготовлені буклети «Ми говоримо кібер –агресіїї «ні», «Інтернет. Поради нашим батькам». Вихователі нашого дошкільного закладу користуються сайтом  «Он-ляндія - безпечна веб-країна»  для роботи з дітьми та батьками.  Будемо реалістами :уявити сучасне життя без інтернету уже неможливо. І правильним буде не забороняти, а максимально виключати негативний вплив, навчити дітей поводитися з Інтернетом так, щоб це було безпечно для них.

      & ... Читати далі »

Переглядів: 276 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.02.2016 | Коментарі (0)