Головна » 2016 » Лютий » 03

01 лютого 2016 року у Ніжинській загальноосвітній школі відбулися педагогічні читання "Основні підвалини педагогіки Софії Русової на сучасному етапі" до 160-тої річниці від дня народження Софії Русової.

Педагоги школи познайомились з педагогічною спадщиною нашої землячки. Центральне місце в багатогранній педагогічній спадщині вченої займає концепція української національної системи освіти і національного виховання.Ідея національного виховання — головна й визначальна в педагогічній концепції С. Русової. У центрі педагогічної концепції вченої перебуває дитина з її природженими задатками, здібностями, можливостями, талантами.


... Читати далі »

Переглядів: 445 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.02.2016 | Коментарі (0)

Під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міжнародної асоціації позашкільної освіти 27 січня 2016 року в стінах Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва відбулась визначна подія – перший форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Основною метою форуму було обговорення та визначення стратегії розвитку позашкільної освіти та проведення загальних зборів Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Громадська організація Міжнародна асоціація позашкільної освіти (МАПО), англійською International Association of After-School Education (IAASE), створена рішенням конференції від 21.11.2015 р. зареєстрована як громадська організація. Основною метою асоціації є реалізація прав та захист духовних, соціальних, економічних, наукових, освітніх, національн ... Читати далі »

Переглядів: 652 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 03.02.2016 | Коментарі (0)