Головна » 2016 » Січень » 29

Надзвичайна подія для Ніжина! Надія Савченко, льотчиця-полонянка із тюремної камери міста Новочеркаська, що  в Ростовській області, подала вісточку – надійшов зворушливий лист, адресований дошкільному навчальному закладу №13, освітньо-виховному центру Софії Русової, що по вул.Березанська 12а , міста Ніжина (певно, що листи цензори-окупанти перепутали, бо свого  часу діти ДНЗ №13 через військового комісара В.М.Якущенка передали малюнки для мужньої Надії сестрі Вірі і отримали від неї  книгу Надії Савченко « Сильне ім’я Надія!» з дарчим підписом).  І ось лист, але звернений  він до  студентів  І курсу факультету «Психології і соціальної педагогіки»  НДУ ім..М.Гоголя. Лист надійшов напередодні знаменної події для всіх нас українців -  «Пам’яті героїв Крут» і засвітив, як пише Надія, цей день по - особливому. Листи українською та російською мовою , що для цензора додаються!  Від усьог ... Читати далі »

Переглядів: 313 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)

 У ЗОШ I-III ст. №6 практичним психологом Вовкодав І.О. був проведений психолого-педагогічний семінар на тему  «Специфіка роботи з дітьми схильними до правопорушень поведінки, вияву агресії та тривожності.

Мета заходу: підвищити рівень поінформованості вчителів про можливі причини виникнення девіантної поведінки в дитини, особливості профілактичної роботи з дітьми даної категорії.

На сучасному етапі розвитку освіти в профілактичній діяльності широко застосовуються інноваційні методики і однією з них є тренінг та заняття з елементами тренінгу.

Тренінг є дуже ефективним методом роботи, в ході його проведення учасники не лише отримують нову інформацію, а й формують нові вміння та переконання. Тому для семінару був обраний саме цей вид роботи.

Основними завданнями тренінгу були:

1. Розкрити поняття «девіантна поведінка».

2. Проаналізувати можливі причини виникнення «девіантної поведінки».

3. ... Читати далі »

Переглядів: 315 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.01.2016 | Коментарі (0)