Головна » 2015 » Грудень » 31

    Поспішають з радістю до актової зали малята та дорослі, бабусі та дідусі, адже 28 грудня розпочались у школі новорічні свята. Школа гостинно відчинила двері і для майбутніх  першокласників, і для учнів початкових класів ЗОШ № 8.

    Весела новорічна казка про маленького кмітливого Морозка, який згодом виріс і став добрим та сильним Дідом Морозом, захопила усіх глядачів. Злий та жорстокий Кощій Безсмертний вирішив виростити з нього  собі надійного та підступного  помічника, але на допомогу добрим силам прийшли і Бабуся Ягуся, і  добрий лісовик, і кмітлива ... Читати далі »

Переглядів: 434 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)

Цікаво пройшли новорічні свята в Ніжинській ЗОШ №7. Веселі пригоди казкових героїв, різноманітні конкурси, хороводи, витівки Баби Яги та Кощія, привітання від Діда Мороза, Снігурочки не залишили байдужими нікого з учнів початкової школи… Діти весело провели час. Своєрідною родзинкою стала активна участь батьків у конкурсах. Діти мали можливість позмагатися з батьками на вправність, влучність та навіть у швидкості складання слів з літер. Звичайно ж, перемогла дружба!

Новорічні свята дали змогу показати свою артистичність і учням середньої та старшої ланок. Ким вони тільки не були! І казковими героями, і відомими акторами, і акробатами,й жонглерами, і завзятими членами клубу КВК. Кожен клас готував свою казку на новий лад, тож відчути себе актором зміг кожен учень.

... Читати далі »

Переглядів: 500 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 31.12.2015 | Коментарі (0)