Головна » 2015 » Грудень » 18

Вітаємо усіх із новорічними святами! І бажаємо вам миру щастя та злагоди!

 

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая.

   17 - 18 грудня у нашому дошкільному закладі №4 «Казочка» пройшли тематичні заняття і розвага до дня Святого Миколая.

  Під час тематичних занять вихователі читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, вірші, співали пісні, грали в українсь ... Читати далі »

Переглядів: 2004 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)

17 грудня 2015 в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар вчителів, що викладають предмети художньо-естетичного циклу,  на тему: «Групові форми організації естетико-творчої діяльності учнів на уроках предметів художньо-естетичного циклу як шлях оволодіння українською культурно-мистецькою спадщиною».  Девізом семінару став вислів патріарха вітчизняної педагогіки В. О. Сухомлинського «Без емоційно-естетичного струменя неможливий повноцінний розумовий розвиток дитини. Краса й жива думка так само органічно поєднані, як сонце і квіти». На семінарі представлялись та обговорювались особливості організації групові форми роботи на уроках образотворчого мистецтва, художньої культури, трудового навчання та музики. Під час реалізації заходів семінару особлива увага була ... Читати далі »

Переглядів: 344 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)

"ЕКОгрупа"         

 Створення розвивального середовища  - одна з важливих умов успішного розвитку  та саморозвитку дошкільника у світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти. Важливою його складовою є екологічне середовище, що стало предметом особливої уваги у роботі з педагогічними кадрами. 

          Відповідно до річного плану на  2015-2016 н.р. адміністрацією закладу проведений огляд-конкурс "ЕКОгрупа", який сприяв поліпшенню умов  для розвитку пізнавальної активності, екологізації різних видів діяльності дитини, еколого - естетичного розвитку  дітей. Під час підготовки до конкурсу всі працівники дошк ... Читати далі »

Переглядів: 442 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)