Головна » 2015 » Грудень » 17

          З 06 листопада у ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 розпочала свої заняття «Школа майбутніх  першокласників». До програми занять входять: знайомство зі школою та вчителями; цікаві заняття з навчальних предметів; заняття з комп’ютерної азбуки.

          Щоп’ятниці, не дивлячись на погодні умови, поспішають малюки до школи.

З нетерпінням чекають на них вчителі та перша вчителька - Відмінник освіти, педагог із багаторічним стажем Бояринова В.О., які  готуть для дошкільнят цікаві вправи, пізнавальні ігри, знайомлять зі школою, класами. Діти не тільки готуються стати справжніми учнями, а й вчаться дружити,знайомляться один з одним. І батьки не сидять без діла... Адмініс ... Читати далі »

Переглядів: 407 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)

         З 10 по 17 грудня 2015 року у Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст..№8 пройшов Всеукраїнський тиждень права. Відкрився тиждень інформаційною лінійкою «Права людини з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини», яку підготувала і провела учитель правознавства Бабич Ю.В., а також учні 4 класу. На виховних годинах учні із класними керівниками пригадали, які права має кожен з нас, а також звернули увагу на те, що ми всі рівні у своїх правах. Учні 1 та 2 класів подорожували сторінками казок та пояснювали, які права казкових героїв порушені. У 4 класі на відкритій виховній годині «Права дитини» учні  поглибили свої знання про права  людини,  розі ... Читати далі »

Переглядів: 378 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.12.2015 | Коментарі (0)