Головна » 2015 » Грудень » 11

У рамках Тижня математичних дисциплін 11 грудня  у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 відбувся позакласний захід для учнів п’ятого та шостого класів « Математичний іподром». 

Переможцями азартної гри стали жокей п’ятого класу Коханенко Максим та жокей шостого класу Писаренко Максим.

На початку гри було оголошено, що учні можуть взяти участь у тоталізаторі, гравці могли ставити ставки на тих, хто переможе. Вірно спрогнозував результати перегонів  Синичич Назар.

Вітаємо переможців!

Переглядів: 366 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

У Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 15 з нагоди відзначення Дня прав дитини відбулася зустріч  учнів 8-х класів з майором кримінальної міліції Супрун Валерієм Миколайович та з працівниками міської дитячої бібліотеки: Тимко Тамарою Олександрівною, Комаровською Наталією Володимирівною.

Зустріч проходила у цікавій формі діалогу. Розглядалися питання прав і обов’язків, кримінальної відповідальності  дітей. У ході проведення зустрічі  школярі проявили пізнавальну активність та  покращили свої знання з прав дітей.

Учні 10 класу мали можливість поспілкуватися з  начальником МВ УДМС України Чернігівської області Іваненко Світланою Михайлівною.

Під час зустрічі з школярами Світлана Михайлівна урочисто вручила учню 10-го класу Подзивал ... Читати далі »

Переглядів: 428 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

    10 грудня відзначається Всесвітній день захисту прав людини. Сьогодення вимагає, щоб кожен громадянин нашої держави мав правову підтримку та допомогу, знав свої права та зміг їх відстоювати.

    Тому 10.12.15. у Ніжинській гімназії №3 вчителем права Мазун Н.А., соціальним педагогом Гармаш О.А. було організовано наукову конференцію для учнів 9-10 класів «Захист прав дітей та громадян». Було запрошено начальника реєстраційної служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції Філя А.М.. Він ознайомив присутніх з напрямками діяльності управління юстиції, новими змінами у законодавстві. Учні 9-А класу представили свої доповіді у вигляді презентацій, відеороликів. Старшокласники активно брали участь в обговоренні, задавали питання. Це свідчить про те, що вони цікавляться даною проблемою.

... Читати далі »

Переглядів: 381 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

  У рамках тижня правового виховання  08.12.2015 о 13.30 у 4-му класі відбулася конкурсно-розважальна програма «Я маю право…».

Головним завданням було сформувати в учнів правові знання школярів, почуття власної гідності. Під час заняття вчитель намагався розвивати навички співпраці та взаємодопомоги в учнів, виховувати любов до Батьківщини.

Під час заходу учні ознайомилися із Конвенцією ООН про права дитини, Конституцією України, а також правами та обов’язками людини.

У кінці програми учням продемонстровано відеоролик «Дітям про Конвенцію ООН, про права».

... Читати далі »

Переглядів: 429 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)

09 грудня відбулася зустріч старшокласників Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 з начальником сектору Ніжинського відділу поліції ГУНП майором Колесник Світланою Василівною.

Світлана Василівна виступила з лекцією «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Вона непомітно перейшла в діалог з підлітками про їхню обізнаність з даної проблеми. Колесник С.В. також схарактеризувала ситуацію в нашому місті, пов’язану з правопорушеннями, скоєними неповнолітніми, відповіла на безліч питань учнів стосовно їхніх прав та обов’язків.

Потім старшокласники переглянули відеофільм «Умій сказати «Ні»» та обговорили його.

Зустріч сприяла поповненню скарбнички правових знань учнів.

... Читати далі »

Переглядів: 454 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 11.12.2015 | Коментарі (0)