20 листопада 2015 року в актовій залі Ніжинської гімназії №3 відбулося незабутнє родинне свято «Людина починається з добра», підготовлене та проведене вчителем української мови та літератури Федюрко Вірою Григорівною та її вихованцями – учнями 8-А класу.

Атмосфера родинного затишку, людяності й доброти запанувала з перших хвилин дійства. Вишукані українські вишиванки заясніли не тільки в дітей та їх наставника, а й у батьків, які прийшли на свято. Щире, добре українське слово вчителя, ведучих Лисечко Валерії, Литвиненко Тамари та Литовченко Валерії і всіх учнів, неповторні звуки мелодій та пісень, оригінальні танцювальні композиції і розмаїта виставка батьківських та учнівських робіт –  про це говорили всі гості та вчителі.

Глядачів вразила танцювальн ... Читати далі »

Переглядів: 477 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)

 "Дитинство моє синьооке" - так називається в цьому навчальному році традиційний осінній шкільний театральний фестиваль, який розпочався в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17.

25 листопада 2015 року на сцені учні 2-4 класів. В актовій залі жодного вільного місця. Мами, татусі, бабусі, дідусі - найсуворіші глядачі. Однокласники та учні початкових класів - найемоційніші.

"Казка про веселку", "Рукавичка" на сучасний лад, "Фіолетове зайченя", інсценізації народних пісень із захопленням були переглянуті глядачами фестивалю.

&quo ... Читати далі »

Переглядів: 530 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 26.11.2015 | Коментарі (0)