У   ЗОШ І-ІІст.№2 вже декілька років активно працює загін Юних інспекторів руху, який регулярно здійснює рейди з метою перевірки знань правил дорожнього руху  учнями  .

Після канікул члени загону ЮІР провели вікторину на знання правил дорожнього руху з учнями початкової школи. Приємно відзначити, що учні 1 – 4 класів добре знають «Азбуку пішоходів».

Члени ЮІР, учні 7 класу, разом з класним керівником Шафран С.В. здійснили черговий рейд до пішохідних переходів по вулиці Шевченка. Вони ставили за мету перевірити правильність виконання правил пішоходів учнями школи та їх батьками. Зауважень не було. Але в ході перевірки підтвердилось, що  водії дуже рідко зупиняються на «зебрах» біля ЗОШ №2 та 3-го мікрорайону.

 Впев ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

23 листопада 2015 року в ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 відбулися урочистості до Дня Гідності та Свободи. Організатором виступила вчитель історії та правознавства Кресан А.О. і учні 9-Б класу. Учасники зібрання згадали річниці початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддали належну шану громадянському подвигу, запаленими свічками та хвилиною мовчання вшанували патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Перед присутніми виступили гості – безпосередні учасники подій: Глєбов С.Г. (батько одного з учнів) та професор НДУ Луняк Є.М. Учитель Кресан Ж.В. розповіла про загиблого  учасника АТО, випускника школи Ткаченка Руслана.

Переглядів: 430 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

          18-19 листопада у шаховому клубі ДЮСШШ відбувся командний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ, у якому взяли участь 12 збірних. За умовами турніру до складу кожної з команд увійшли найсильніші гравці школи – три хлопці та одна дівчина 2002 р.н. та молодші. Від початку змагань головна боротьба розгорнулася між командами ЗОШ № 1, 7, гімназій № 3 і 16. Після третього туру безумовними лідерами шахових перегонів стали юні шахісти гімназії № 3: Вадим Мартиненко, Кіріл Білиловець, Данііл Малашич і Владислава Шейко. Вони впевнено пройшли всю турнірну дистанцію, вигравши всі матчі, та здобули переконливу перемогу зі стовідсотковим результатом — 18 з 18 можливих! Більш запеклі шахові баталії точилися за друге та третє місця між ЗОШ № 1 та гімназі ... Читати далі »

Переглядів: 422 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

16 листопада  ми відвідали урочисті заходи, присвячені презентації добірки творів «Діти України – єдині!». Дана добірка видана за результатами Всеукраїнського конкурсу  «Діти України – єдині!». Цей  конкурс  проходив за інформаційної підтримки Міністерства освіти України впродовж червня 2015 року по всій Україні. Учасниками були  молоді люди, що навчаються у старшій школі (10-11 класи); предметом конкурсу був твір, створений у жанрі есе, обсягом до 5 тисяч знаків, у якому учасник конкурсу мав викласти своє бачення щодо поширення в суспільстві ідей толерантності, взаємоповаги, людяності та примирення. Учениця нашої гімназії Ридзель Аліна прийняла участь у конкурсі у період роботи шкільного мовного літнього табору. Адже  саме мовний та ... Читати далі »

Переглядів: 488 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)