15 днів тривала державна атестація Ніжинської комплексної дитячо- юнацької спортивної школи Ніжинської міської ради Чернігівської області ( директор Полтавцев С.А.). При підведенні підсумків кожний член атестаційної комісії мав змогу висловити свою думку. Особлива увага зверталася на співпрацю батьків та тренерів.
Співпраця тренерсько- викладацького складу та батьків закладу спрямована на покращення й зміцнення матеріально-технічної бази, необхідної для створення сучасних умов, у яких закладається фундамент творчої, соціально значимої та фізично розвиненої особистості. Батьківським комітетом закладу виділяються кошти на поновлення матеріальної бази та забезпечення потреб навчально-виховного процесу. Батьки з розумінням ставляться та охоче долучаються до вирішення проблем забезпечення життєд ... Читати далі »

Переглядів: 429 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)

 У дитячому садку №7 «Дзвіночок» відбулося надзвичайно емоційне, казкове свято «Посвята в дошкільнята». У дружню родину дошкільнят ДНЗ №7  влилися новенькі малюки. Саме їм було присвячене казкове дійство, яке було наповнене іграми, веселими естафетами та змаганнями.  Його творили вихователі, батьки та дітки.   А діти старшої групи подарували малюкам вірші та таночок. Вихователі побажали дівчаткам і хлоп’яткам цікавих зустрічей, приємних несподіванок в казковій країні дитинства. Обличчя малюків сяяли радісними усмішками, адже вони стали повноправними членами великої дошкільної родини. Малюки отримали позитивні емоції від свята, а на довгу згадку – пам’ятні медалі і солодкі подарунки від казкових героїв.

... Читати далі »

Переглядів: 658 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.11.2015 | Коментарі (0)