Вихованці Ценру ТКУМ взяли участь  у ІІ етапі Відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "Адреналін "   2015-2016, Відкритому  Кубку Талалаївського району з пішохідного туризму.

У змаганнях взяли участь 26 команд з Чернігівської, Миколаївської  та Київської областей.

На особистій дистанції        в молодшій групі І місце серед юнаків посів Передній Вадим (команда «Перці»), тренер Перевера О.А., ІІІ місце серед  дівчат посіла Півень Наталія (команда «Рандеву»), тренер Ровенчин О.С..

На дистанції «зв’язки» в молодшій групі І місце зайняли Єсипенко Віталій та Севастьянова Тетяна (команда «Динаміт»), тренер Герасименко А.В.; ІІІ мі ... Читати далі »

Переглядів: 461 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)

18 листопада 2015 року управлінням освіти була проведена нарада керівників навчальних закладів у режимі вебінару. Проведення таких нарад дає змогу впроваджувати ІКТ в управлінську діяльність.

З питанням «Про забезпечення навчальних закладів педагогічними кадрами та підготовка кадрового резерву в навчальних закладах» виступив начальник управління освіти С.М.Крапив’янський, який наголосив: «Загальні процеси реформування освіти потре­бують нових підходів до керування навчальним закладом. Процес модернізації формує керівни­ка як сучасного управлінця, спроможного забез­печити оптимальну інтенсифікацію навчально-виховного процесу, адаптувати освітню установу до умов, що постійно змінюються, визначити найбільш ефективні форми і метод ... Читати далі »

Переглядів: 490 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)