Головна » 2015 » Вересень » 25

             Кожного року в ДНЗ №25 «Зірочка» проходить святкування Дня туризму, в якому безпосередню участь приймають вихованці старшої групи садочка. Діти із задоволенням чекають цього свята та приймають активну участь у його підготовці. Туризм приваблює дітей не тільки пізнавальною діяльністю, він – безцінний засіб фізичного виховання й активного відпочинку на природі. У туристських походах діти загартовують свій організм, зміцнюють здоров`я, розвивають витривалість, силу та здобувають уміння орієнтування на місцевості. Особливі умови туристської діяльності, як зазначає туристичний центр міста Ніжина, з яким активно співпрацює наш садочок, сприяють вихованню моральних якостей особистості дитини: взаємопідтримці, взає ... Читати далі »

Переглядів: 986 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)

     Нещодавно учні  початкової  школи Ніжинської ЗОШ І-ІІ ст. №8 відвідали  Ніжинський краєзнавчий музей і́мені Іва́наСпа́ського. Вони мали можливість  побачити  незвичайну  виставку  …  пташиних гнізд і яєць.

    Чорні, сині й брунатні, малі та великі, з гілок, моху, травинок та навіть дроту. Такі пташині житла. Зацікавило учнів те, що колекцію зібрала сама  екскурсовод. В експозиції  були  розміщені гнізда пташок саме нашого регіону. Учні  почерпнули  для  себе  багато  цікавої  інформації,  яка  їм  знадобиться на  уроках  природничого  циклу.

 

... Читати далі »

Переглядів: 338 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)

Ми - частина великого народу, великої історії, великої землі... Знати свою історію, козацьку славу, звитяжні подвиги земляків - обов'язок громадянина України, справжнього патріота.

      Саме цим високим цілям підпорядкована робота педагогічного колективу  ЗОШ І-ІІІ ст. №14 з патріотичного виховання.

     У  надзвичайно буремний і відповідальний для нашої країни час проходить ще один навчальний рік. Події, що відбуваються в країні щодня, робить наших дітей їхніми безпосередніми учасниками. На їхніх очах твориться історія країни, а тому патріотичні почуття кожного вже не просто абстрактний заклик, а тверді переконання, які повинна мати кожна свідома молода людина.

    22 вересня 2015 року  учні  школи  відвідали  виставку  «Героям слава», в  історичному відділі краєзнавчого музею, яка присвячена водночас трагічним і героїчним подіям, що відбувают ... Читати далі »

Переглядів: 410 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 25.09.2015 | Коментарі (0)