Головна » 2015 » Вересень » 23

У рамках проведення «Олімпійського тижня»  та з метою популяризації здорового способу життя та реалізації спортивних здібностей школярів, виховання учнів в дусі олімпізму 17 вересня на базі Ніжинській загальноосвітній школі І- ІІІ ст. № 4 відбулося спортивне свято «Спритні,дужі, небайдужі».

Організатори свята подбали про те, аби воно було яскравим, захоплюючим та надовго запам’яталося глядачам, а їх завітало чимало – батьки, учні і, звичайно, відомі спортсмени міста.

Серед гостей були: вихованці Ніжинської комплексної дитячо - юнацької  спортивної школи з боксу та їхній тренер-викладач Логойко Руслан Сергійович, а також учні дитячої юнацької спортивної футбольної школи  з тренером Мазуном  Валентином Васильовичем.

У спортивному святі участь взяли дві шкільні команди  - «Козачата» та «Олімпієць». Сам формат свята передбачав комплексні змагання – естафету, вправи на сприт ... Читати далі »

Переглядів: 340 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.09.2015 | Коментарі (0)

            Як добре розпочати    справи добрі робити з дитинства. Міжнародний  День Миру.

            Це до нього, ми педагоги дошкільного навчального закладу №13 «Берізка» , батьківська родина, міська громадськість, ЗОШ І-ІІІст. №10, воїни АТО, волонтери, вели дитину обережно і поступово, крок за кроком в рамках авторської програми національного  та громадянського виховання дошкільника  за Концепцією Софії Русової «Світ малого українця», ознайомлюючи дитину з історією рідного міста через  екскурсії та цільові прогулянки з урахуванням наступності  цієї важливої  виховної роботи у шкільні роки. Бо  вже  ... Читати далі »

Переглядів: 424 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 23.09.2015 | Коментарі (0)