Головна » 2015 » Вересень » 10

Запалим свічку пам’яті про тих,

Кого війна забрала в домовину.

Бог забирає кращих, може і святих.

У когось батька, а в когось – дитину.

 

4 вересня 2015 року на подвір’ї Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 проведено Лінійку Пам’яті до роковин загибелі  випускника школи Яковенка Дениса.

Син… Онук… Брат… Друг… Коханий… Товариш… Він запам’ятався дружелюбним, сміливим, веселим, доброзичливим, яким він був за життя  і таким він залишиться назавжди в наших серцях та в нашій пам’яті.

 Денис високо цінував свою незалежність, незалежність і свободу держави, за яку, не роздумуючи, віддав своє життя.

 

Холодний смуток душу охопив,
Дощем заплакав... Свічка догорає...
Він не дожив, не докохав, не долюбив...
Та праведна душа н ... Читати далі »

Переглядів: 426 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.09.2015 | Коментарі (0)

Наша блакитна планета нині  вже не здається нам величезною і нескінченною, швидше тендітною і беззахисною. Сьогодні її здоров'я, її життя в небезпеці. Вона потребує швидкої екологічної допомоги.

У нашому садочку приділяється велика увага екологічному вихованню дітей. Проводяться екологічні вікторини, виховні заходи. «Екологічна стежина» стала традиційною в ДНЗ «Дзвіночок». Діти і батьки разом з вихователями приймають активну участь у облаштуванні майданчиків.

І ось 9.09 2015р. за ініціативи педколективу ДНЗ №7 та за підтримки батьків стартував екологічний марафон «Прокинувсь сам – прибери свою планету», символом якого стала виготовлена власноруч перехідна емблема марафону.

До цієї акції долучились вихованці зі своїми батьк ... Читати далі »

Переглядів: 618 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.09.2015 | Коментарі (0)

Цікаво, з високою активністю учнів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 пройшли рольові ігри "Правила дорожнього руху - правила для всіх" - один із заходів, які відбулись у рамках декади "Увага! Діти на дорозі!". Олімпійські уроки, проведені в рекреації школи "Олімпійські хвилі" вчителем Мовчаном Ю.В., викликали в учнів неабиякий інтерес до історії розвитку спорту в Ураїні, цікавих фактів з життя видатних українських спортсменів та їх досягнень. Шквал емоцій вирував під час квест-гри "Спортландія".

... Читати далі »

Переглядів: 533 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 10.09.2015 | Коментарі (0)