Головна » 2015 » Липень » 30

 

Сьогодення непросте та тривожне! Але в різні часи найголовнішим у людини є життя -  власне життя. А найдорожчим і найціннішим є життя наших дітей. Діти - наше майбутнє. Яким воно буде? Таким, яким ми його створимо! Мета нашого великого колективу педагогів і батьків, який виховує 303 дитини, є створення затишного,   сучасного і зручного середовища. Середовища, у якому дитині радісно і цікаво, у якому дитина пізнає світ. Поступово і наполегливо, крок за кроком  ми будуємо цей світ. У бажанні створити його як можна кращим, ми не єдині. На цій ниві байдужих немає. Педагогічним колективом  був розроблений план робіт по покращенню умов перебування  вихованців у садочку. Батьківським комітетом були зібрані кошти на поточний ремонт у сумі 76,136 тис.грн.

Був поміняний лінолеум та поклеєні якісні екологічно чисті шпалери. На зборах була прийнята пропозиція від батьківського комітету відновити коридор. Робота закипіла! Як приємно було спост ... Читати далі »

Переглядів: 1773 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.07.2015 | Коментарі (0)

З метою виховання у старших дошкільників ДНЗ № 12 любові до спорту, туризму, здорового способу життя 28.07.2015 р. вихователями разом з малечею була здійснена екскурсія на міський стадіон. Малюки мали нагоду дізнатися, де тренуються та  змагаються спортсмени міста; відчули себе в ролі спортсменів, глядачів,  уболівальників, отримали позитивні емоції та враження. А може й серед цих учасників змагань і є майбутні чемпіони?!

      Про чемпіонів

Щоб стрибнути метра на два,                            
Розігнатися потужно треба,
Відштовхнутися, що є сили
І над планкою злетіти,
Приземляєтеся красиво -
Буде публіка ревіти!

Будуть вам тоді букети,
Поцілунки і привіти,
Біля екрану ваша мама
Зі щоки сльоз ... Читати далі »

Переглядів: 333 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 30.07.2015 | Коментарі (0)