18.06.2015 в гімназії № 16 був організований брейн-ринг, участь у якому взяло 4 команди трьох мовних таборів гімназії № 3, гімназії № 16, ліцею при НДУім.М.Гоголя. Під час музичних пауз вихованці таборів виконували сучасні танці та співали пісні англійською мовою.

Пономаренко Н. О., заступник начальника управління освіти,підвела підсумки роботи мовних таборів, наголосивши на важливості вивчення іноземних мов учнівською молоддю Ніжина, висловила щирі слова подяки директорам, учителям, студентам та учням за активну участь у загальноміських та шкільних заходах, спрямованих на популяризацію іноземних мов, створення належних умов для розвитку освітньої, соціокультурної та фізкультурно-оздоровчої діяльності, організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків, максимальне використання можливостей загальноосвітнього навчального закладу в ... Читати далі »

Переглядів: 440 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

10 червня 2015 року відповідно до плану роботи літніх мовних таборів було організовано та проведено екскурсію історичною частиною міста Ніжина по вулиці Гоголя. Екскурсоводи гімназії № 16 зустріли вихованців таборів біля пам’ятника Богдану Хмельницькому та Миколаївського собору. Гіди гімназії № 3 провели екскурсію в скверах Люби Губіної і Миколи Гоголя. Ліцеїсти підготували розповідь про Юрія Лисянського, видатного мореплавця, українського Магеллана. Загони отримали дорожні карти і перелік питань двома мовами, на які потрібно було дати відповіді прослухавши екскурсоводів.

Завершилася екскурсія загальним зібранням біля нещодавно відкритого пам’ятного знаку «Герої не вмирають», де ведучі ліцею у вишиванках провели урочистий мітинг присвячений Героям Небесної Сотні. Усі присутні виконали гімн поклавш ... Читати далі »

Переглядів: 456 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)

17 червня 2015 року в Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбувся конкурс «Міс та містер табору 2015», у якому взяли участь 6 учнів. Під час конкурсної програми діти мали змогу продемонструвати свою майстерність у різних конкурсах. Учасники показали глядачам ерудицію, талант, красу, розкрали свій внутрішній світ.

Переможцями стали: учениця 1 класу Сілівоненко Карина та учень 2 класу Загній Дмитро, які  отримали нагороди.

 

Переглядів: 394 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 19.06.2015 | Коментарі (0)