Розпочався період літнього відпочинку та оздоровлення учнівської молоді нашого міста і, як завжди, вирушили у похід туристи- водники. Майже 100 – кілометровий маршрут Сеймом пройшли учні 8 та 10 класів ЗОШ І-ІІІ ст. № 9,15 , гімназій №3,16-вихованці першої зміни «наметового містечка»  Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.  Учасники подорожі знайомилися з рідним краєм, відвідали Батурин, Микола-Крупицький монастир, милувалися мальовничими берегами Сейму. Учасники походу набували навичок перебування в природних умовах , побачили, як важливо берегти землю і воду наших річок, вчилися роботи у колективі та особистої відповідальності за доручену справу. Адже багато хто з новачків уперше самостійно готував страви, встановлював намети, керував байдаркою.

Літо триває та кличе туристів у нові подорожі.< ... Читати далі »

Переглядів: 417 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.06.2015 | Коментарі (0)

15.06.2015 Шилова Л. О., вчитель англійської мови гімназії № 3 ,запросила до мовного табору іноземного гостя містера Джеррі К., який вже декілька років живе та працює в Ніжині. Вихованці радо зустріли представника сонячної Індії, мали змогу поспілкуватися англійською  з носієм мови та  переглянули презентацію «Цікаві факти про Індію» з коментарями гостя. Після знайомства з учнями та короткої розповіді про себе Джеррі спонукав учнів до запитань. Спочатку діти були неактивні, сором’язливі, відчувався мовний бар’єр, але відкритість співрозмовника, його невимушена поведінка, емоційність та здатність спілкуватися з підлітковою аудиторією допомогли подолати невпевненість та зробити бесіду цікавою.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері, мала велике освітнє та виховне значення, формувала комунікативну та ... Читати далі »

Переглядів: 509 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.06.2015 | Коментарі (0)