2 червня 2015 року в загальноосвітніх навчальних закладах розпочалася державна підсумкова атестація дев’ятикласників. Згідно з новим положенням, тексти диктантів добирали вчителі української мови загальноосвітніх навчальних закладів. У більшості закладів до першого випробування підійшли креативно: урочисте розрізання конвертів, вибір одного з кількох затверджених примірників. У гімназії № 3 випускників базової школи привітала першокласниця, переможниця всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» Мирослава Сватенкова. Попереду ще 2 іспити – з математики та предмета за вибором навчального закладу. Тож побажаємо успіхів і впевненості всім дев’ятикласникам міста!

 

Переглядів: 317 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.06.2015 | Коментарі (0)

Управлінням освіти Ніжинської міської ради розпочато оздоровчо-відпочинковий процес, який охопив 1087 учнів. В День захисту дітей гостинно зустрів І зміну позаміський заклад оздоровлення та відпочинку ім. Я. Батюка

с. Вертіївка. Відпочинкові послуги з 2 червня дітям забезпечують 16 закладів з денним перебуванням, 3 з яких є мовними таборами для учнів 10-х класів.

А 4 червня 20 учнів «Наметового містечка» при ЦТКУМ підуть у туристичні походи, вивчаючи рідний край. В усіх закладах розроблені цікаві «путівки дня», організовано збалансоване харчування. Погода ясними сонячними днями сприяє хорошому та здоровому відпочинку.


Із 2 червня 2015 року в Ніжинській гімназії №3 організовано відпочинок для учнів молодшої школи в таборі «Райдуга» (98 учнів) та таборі праці і відпочинку «Мурашник» з мовною формою роботи (25 учнів). Мовний табір – перший у цьому році заклад, який орієнтується на вивчення іноземних мо ... Читати далі »

Переглядів: 419 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 04.06.2015 | Коментарі (0)