Головна » 2015 » Травень » 29

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Відзначення останнього дзвоника — чудова шкільна традиція, справжнє свято, хоча його немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини.
Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники, сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. Для інших – це прихід літніх канікул, що дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил. Свято останнього дзвоника – це  значна подія.
У цей святковий день хочеться висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти, які своїми ідеями, натхненнями та працьовитістю творять наше майбутнє.
Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки ... Читати далі »

Переглядів: 357 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)

      21.05.2015р. у дошкільному навчальному закладі №23 «Розвивайко» (завідувач Василенко Л.В.) відбувся міський семінар вихователів та інструкторів з фізичного виховання ДНЗ  на тему  «Школа розумного руху», спрямований на вдосконалення роботи з розвитку дітей в оздоровчий період.

     Актуальні проблеми здоров'я сучасних дітей та познайомила з досвідом роботи педагогічного колективу щодо його зміцнення через проведення ландшафтної фізкультури  розкрила завідувач ДНЗ Василенко Л.В. Слід відмітити  творчий підхід  педагогічного колективу до створення  оздоровчо-пізнавального середовища на території  дошкільного закладу, яке спонукає дітей до пізнання довкілля, цікавої гри. 

      Важливим напрямком роботи семінару стала ... Читати далі »

Переглядів: 469 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 29.05.2015 | Коментарі (0)