Головна » 2015 » Квітень » 17

Свято Великодня в ліцеї

Кожна весна неповторна, незабутня, по вінця наповнена подіями. Незважаючи на вир подій і нервові емоції, викликані прийдешнім ЗНО, лінгвістичний клас ліцею пам’ятає про важливість родинного тепла й не втрачає нагоди зібратися разом. Цього разу приводом було Світле Христове Воскресіння. Звичайно, це суто сімейне свято, що зігріває нас кожного квітня й годує неперевершеними смаколиками. На жаль, у класі не було можливості провести найголовніші ритуали свята: випікання пасок і фарбування крашанок. Але ніщо не зіпсувало затишку, який подарував учням сам процес святкування: нарізання пасок, життєво необхідні повчання педагога-організатора Кошової Людмили Сергіївни, цікаві довідки про святкування Великодня в Україні, безліч посмішок і щирий сміх. Ось так відбулося ще одне сімейне зібрання лінгвістів, яке вкотре подарувало щасливі оченята ... Читати далі »

Переглядів: 610 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)

У сучасних умовах проблемою державної та суспільної значущості стає забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження головної цінності – її громадян, їхнього здоров’я і життя.Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров’я  від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха.

      Сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме цивільний захист ставить за мету  захист населення від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.

      Цивільний захист оповіщає населення про загрозу і виникнення різних надзвичайних ситуацій, організує життєзабезпечення людей під час катастроф, проводить рятувальні роботи в районах лиха і осередках ураження, навчає населення вмінням застосовувати засоби індивідуального захисту і правильно діяти в надзвичайних ситуаціях.

    & ... Читати далі »

Переглядів: 482 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)

Колектив ДНЗ №13 з дітьми і батьківською родиною включився у Всеукраїнську акцію «Благоустрій України» по збереженню  чистоти й порядку, забезпечення та збільшення зелених насаджень, поліпшення стану довкілля та благоустрою в місті Ніжині. Гуртом ми провели толоку і навели лад на дитячих майданчиках, посадили нові деревця,  багаторічні квіти, поновили ландшафтний дизайн .

Переглядів: 396 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)