У Покровському благодійно-торгівельному ярмарку взяли участь дошкільні навчальні заклади, загальноосвітні навчальні заклади, СЮТ та НБДЮ. Зазначені заклади зібрали 17028 грн. Всі виручені кошти розподілили: на операцію учня ЗОШ № 2 – Саши Пирогова ( 5913 грн.); до церкви Всіх Святих на теплі речі для бійців АТО (2526 грн.); 718 грн. для бійця АТО О. Гейко; решту (7871 грн.) віддали у спеціальній скриньці до депутатської кімнати виконкому Ніжинської міської ради на допомогу нашим землякам, які перебувають у АТО.

 


11 жовтня 2014 року на міському стадіоні "Спартак" відбулися: 

10-00   -   міські фінальні змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч";

Переможцем стала команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 17.

 10-40   -   фінал кубка міста з футболу серед старшокласників;

< ... Читати далі »
Переглядів: 588 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)

Патріотів України потрібно виховувати на прикладах історичних подій, і в, першу чергу, перемог, досягнень їхніх пращурів .   Саме тому перший семінар директорів шкіл та позашкільних закладів міста був присвячений темі  національно-патріотичного виховання.

15 жовтня  2014 року  на території меморіальної садиби  в місті  Сосниця  Чернігівської області заступник начальника управління освіти Ніжинської міської ради Надія Пономаренко на початку роботи зазначила: ""У цей нелегкий час ми маємо відповідати на всі виклики і загрози, усіляко сприяти єдності української нації, консолідації суспільства навколо утвердження суверенної незалежної, європейської держави, як це і робив у свій час Олександр Петрович, який любив свій народ."

Переглянувши експозицію, походивши по саду, де ще жовтіли , червоніли стиглими щічками довженкові яблука, помилувавшись схилами зачарованої Десни директори  одностайно  зазначили: &quo ... Читати далі »

Переглядів: 549 | Додав: osvita-nizhyn | Дата: 17.10.2014 | Коментарі (0)