Головна » 2014 » Вересень » 22 » 19 вересня 2014р.
17:19
19 вересня 2014р.

До дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників у школах пройшли уроки мужності, мітинги, урочисті лінійки, зустрічі з членами міської ветеранської організації, на яких діти згадували воєнні роки, вшановували полеглих визволителів. Окрему хвилину мовчання приурочили подіям на сході та героям Небесної сотні. Багато учнів на заходи прийшли у вишиванках та з символом жалоби -  червоним маком.

12 вересня 2014 року на зібранні ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників трудового фронту та дітей війни учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №10  року привітали ветеранів у міськвиконкомі з нагоди Дня визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників. 


15.09.2014 р. учні ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя, які є членами волонтерського гуртка «Патріот», завітали до осель ветеранів та вручили вітальні листівки з нагоди 71-ої річниці визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників. Учасники акції  під назвою «Доброго ранку, ветерани!» (під керівництвом Суркова В.М.) вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні. Діти не залишилися байдужими до долі тих, хто не шкодував свого життя, захищаючи рідну землю від фашистської навали.

Ми завжди пам’ятаємо героїв Великої Вітчизняної війни. Вони знаходять безсмертя у великих діяннях прийдешніх поколінь. Своїм життям ми зобов’язані саме їм.

Щире й тепле виконання пісень про війну викликало сльози в присутніх. Усі мріяли про мирне небо над головою, про єдність нашої країни.


У Ніжинській ЗОШ I-III ступенів №7 12.09.2014 року о 14.20 відбулася урочиста лінійка до Дня визволення міста Ніжина від німецько-фашистських загарбників (15 вересня), на якій були присутні учасниця партизанського руху в часи Великої Вітчизняної війни Білоусова Софія Павлівна, якій вже 92 роки та депутат міської ради, голова первинної ветеранної  організації Буравець Любов Михайлівна.


У ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулася відкрита виховна година для старшокласників «Ми діти мирної країни».


12.09.2014 о 8.30 в приміщені ЗОШ І-ІІст.№11 відбулась лінійка до дня визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників. Після чого відбулась акція «Пам’ять»


Напередодні 71 річниці визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників  у Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст.№8 пройшли уроки мужності.

12 вересня для учнів початкових класів був проведений урок мужності «Є пам'ять, якій не буде кінця», який підготувала класовод 4 класу Кудра Л.А. Мета цього заходу – виховувати любов, повагу, турботу до тих, хто відстояв свободу в грізні роки Великої Вітчизняної війни, гордість за свій народ, шанобливу пам'ять про історичне минуле. Учні переглянули фото воєнних часів, слухали фронтові пісні.

 


Під час виховного заходу «Патріотизм – нагальна потреба молоді» учні мали можливість переглянути презентацію та прослухати фронтові пісні. Хвилиною мовчання школярі вшанували пам'ять загиблих.


 

Переглядів: 464 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar