Головна » 2020 » Січень » 20 » До дня дітей-винахідників (Kid Inventors' Day).
09:58
До дня дітей-винахідників (Kid Inventors' Day).

Винахідливість - природний стан дітей. Всі дитячі винаходи, безсумнівно, роблять наше життя зручніше і цікавіше. І сьогодні саме той день, в який потрібно порадіти винахідливості юних геніїв, оцінити значимість їх численних винаходів і заохотити різнобічні дитячі таланти. Цього року саме в День дітей-винахідників завершується Всеукраїнський Інженерний тиждень, що базується на концепції STEM-освіти і покликаний зацікавити учнів наукою та дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. До Всеукраїнської освітянської події активно долучилися гуртківці Ніжинської СЮТ та учні ніжинських ЗЗСО № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, на базі яких працюють гуртки нашого закладу. Kid Inventors' Day як і весь тиждень у форматі занурення у світ відкриттів та винаходів став особливим для юних ніжинських винахідників! Адже креативність, винахідництво та дослідницька діяльність – це про наших допитливих експериментаторів. Працюючи над виконанням програми Інженерного тижня, відзначаючи на ніжинська «інженерна спільнота» набувала цікавих інженерних знань, розширювала простір уяви і фантазії, тренувала навички креативного мислення та винахідництва, генерувала ідеї та вчилася командної роботи!

Символічно, що стартував Інженерний тиждень саме в день народження нашого знаного земляка Сергія Корольова. Протягом тижня вдячних нащадків Корольова, юних ніжинських винахідників, приклад видатного конструктора надихала виконання інженерних завдань та подолання науково-технічних челенджів. Щодня в наших мейкерських та дослідницьких лабораторіях відбувалися вирішення інженерних та експериментальних задач, проводилися видовищні експерименти, де діти самі намагалися пояснити, чому так відбувається, не тільки слідкували за ходом експериментів, а з головою занурювалися у процеси, під час яких наука набуває практичного застосування.

Сподіваємося, що участь у Всеукраїнському Інженерному тижні підштовхне наших вихованців до пошуку: нової інформації; проблем, які будуть випливати і досліджувати які їм буде цікаво; можливостей, які допоможуть розвинути свої здібності. Адже цікавість до досліджень - це те, що нам хочеться в одних дітей пробудити, а іншим допомогти хоч трохи її задовольнити.

А попереду ще дуже багато цікавого: дослідження, моделювання, спостереження. Аби було та підтримувалося бажання зрозуміти, як влаштовано світ і що ми самі можемо в ньому змінити. «Не зупиняючись, вперед!» – нехай девіз, який завжди супроводжував видатного конструктора Сергія Корольова, стане гаслом і для його ніжинських послідовників у досягненні космічних науково-технічних та інженерних висот! Мрійте, творіть, експериментуйте, прагніть зробіть неймовірне! Світ чекає на ваші відкриття та винаходи!

 

Методист Ніжинської СЮТ    Яременко Н.Г.

Переглядів: 204 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar