10:01
14 листопада 2014р.

6 та 7 листопада 2014 року в Ніжинському будинку дітей та  юнацтва пройшли заходи для наймолодших гуртківців «Королева Осінь ходить нашим краєм». Маленькі гуртківці отримали масу задоволення від заходу, ігрової програми та гарних подарунків, якими обдарувала їх Осінь-чарівниця.

        


        12 листопада 2014 року майстер-клас для вчителів історії та правознавства провела вчитель-методист гімназії   № 3 Н.А.Мазун, яка продемонструвала родзинки досвіду під час розгляду теми «Правовідносини» в 10 класі. Урок історії  в класі  історичного профілю засвідчив високий рівень сформованості вмінь і навичок роботи учнів з інформацією: вони порівнюють, аналізують, висловлюють судження, оцінюють історичні події та явища. Одинадцятикласники розглянули тему «Україна в умовах  десталінізації (1956-1964 рр.) Міжнародне становище».

         На завершальному етапі методист ММК Сватенкова С.І. за допомогою технологій колективно-групового навчання спільно з учителями проаналізувала основні прийоми, використані Мазун Н.А., їх доцільність та форму втілення.  


Відповідно наказу  Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 № 918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів  у 2014-2015 навчальному році», наказу управління освіти Ніжинської міської ради від  10.10.2014 р. № 351   «Про організацію та проведення  VІІ  міського турніру юних  біологів у 2014-2015 н.р.  серед учнів 9-11 класів»  з метою розвитку інтересу школярів до вивчення біології, розкриття творчого потенціалу обдарованих учнів, активізації творчої діяльності вчителів 25 жовтня 2014 року в НДУ ім. М. Гоголя проведено VІІ міський турнір юних біологів, у якому взяли участь 4 команди - 19 учнів 9-11 класів ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 1, 2, 4, 5, 7, 9, 10,13, 15,17, ЗОШ І-ІІ ст. №№ 11, 12, гімназій №№ 3, 16, ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. Миколи Гоголя.

       У складі журі працювали науковці природничо-географічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, представники управління освіти.

Переможцями ІV міського турніру юних біологів  стали:

 І місце -   збірна  команда «Дослідники»   учнів  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 5, 9, 15, 17;

ІІ місце - збірна команда «Ерудит»  у складі учнів ЗОШ І-ІІ ступенів  № 12, 11, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 4, 7;

ІІІ місце - команда «Батерфляй» ліцею при НДУ ім. М.Гоголя.


У рамках тижня толерантності з 10.11. по 14.11.2014 року в школі  № 17 практичний психолог  Нечипоренко В.М. провела  уроки-тренінги "Дорогою добра", під час яких вчила дітей терпимості до інших думок, поглядів, традицій. Адже у наш час  толерантність  – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку.

"Нетерпимі часто платять дорого за те, що терплячим дістається безкоштовно" – говорять французи. "Якщо у трьох одна мета, вони землю перетворять на золото, якщо ж мета різна, вони золото перетворять на порох" – говорять услід китайці. "За терпіння дасть Бог спасіння" – вважають українці. Запевняють араби: "Мир існує для людини – людина для миру". Індійці запевняють: "У людини, яка живе заради інших, навіть коротке життя буде сповнене щастям". Індонезійці впевнені: "Любов людини до людини – це повноводне і прозоре джерело, води якого очищують усе, чого торкаються". Ці прислів’я створені в різні часи, різними народами, які належать до різних світів, культур, релігій, але усі вони закликають до згоди, до терпіння, до миру.


 10.11.2014 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 пройшов День фінансової грамотності. Працівники "Приватбанку", запрошені вчителем економіки Кошовою Н.В., ознайомили учнів 9-11 класів з банківськими технологіями, поділилися знаннями та навички, які дають змогу людині приймати зважені рішення щодо ефективного управління власними фінансами та раціонально діяти відповідно до конкретних життєвих обставин. 

Переглядів: 914 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar