Головна » 2014 » Жовтень » 14 » 13 жовтня 2014р.
11:47
13 жовтня 2014р.

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров'я. Ця дата входить до переліку міжнародних днів, що відзначаються ООН. У цей день про психічне здоров'я говорять серйозно. Перед душевною недугою всі рівні — удачливі бізнесмени і небагаті робочі, відомі особистості та звичайні люди, дорослі і малі.

Робочий день у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 розпочався з діагностики вивчення емоційного стану учнів. Діти залюбки брали участь у діагностиці, яка проходила в цікавій формі. Колесо "Психічного здоров'я"  допомогло вивчити складові психічного здоров'я.

Учні, педагоги Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 стали активними учасниками Тижня Здоров'я  "Здорова ДИТИНА - щаслива РОДИНА - сильна УКРАЇНА", який із 6 по 12 жовтня проводили Громадська рада м. Ніжина, Громадська екологічна організація "МАМА - 86 - Ніжин", Відділ у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

10  жовтня в День довкілля учні 5-11 класів із піднесеним настроєм прибрали територію лісу, підготували до зими шкільні клумби (0,2 га). Стимулювало до активної роботи ще те, що поруч із учнями працювали члени Самооборони Ніжина на чолі із Смалієм Костянтином та воїни 41 батальйону.

Сюрпризом  для всіх став смачний куліш, який зварили службовці МНС. Смакувало всім: і дорослим, і малим. А ще переповнювала гордість за свідомо виконану роботу, за те, що ще один куточок рідної України став чистим, привабливим, неповторним.

Переглядів: 362 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar