13:59
13.08.2014р.

Кожний літній день щедрий на подарунки. Так на початку серпня традиційно жнива вінчає прекрасне свято - обжинки, на якому вихователі ДНЗ № 7 «Дзвіночок» ознайомили дітей з народним обрядом жнив, славили працю хліборобів, показали красу рідної мови, народної пісні, гри, казки.

Зранку обжинкове свято розпочали колективною працею на маленькому полі. Діти разом з вихователями ходили до свого невеликого лану, де виростили овочеві культури, розглядали колоски різних зернових культур.

На прогулянці разом з дітками величали Перший Сніп: перев’язали червоним шовком, прикрасили чорнобривцями, безсмертником, волошками, а ще виготовили вінок з колосся і подарували найкращій трудівниці – як символ закінчення жнив, краси і величі праці.

Старші вихованці разом із вихователем Недолею Н.М. показали молодшим дітям інсценівку народної казки «Колосок», яка внесла радість та задоволення.

Ось так на ліричній ноті з народними піснями провели обрядове дійство «Наш віночок з ярої пшениці» з побажанням, щоб жито-пшениця, та всяка пашниця колосилась людям на добро. Гарного посіву, щедрого врожаю, і з землі, і з роси, на щастя, на здоров'я.

Бо наш дитячий садок, ніби гомінкий дзвінок на розвагу і гру й надалі кличе дітвору!

 

 

Переглядів: 728 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar