15:52
10 листопада 2014р.

9 листопада 2014 року стартував ІІ (міський) етап Всеукраїнських олімпіад  з навчальних предметів, які проводяться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.08.2014 №918 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році», згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099 та Правилами проведення в області І-ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, затвердженими наказом Управління освіти і науки обласної державної адміністрації від 03.09.2012 №353, на виконання відповідних наказів Чернігівської облдержадміністрації від 08.09.2014 № 234,  управління освіти Ніжинської міської ради від 26.09.2014 р. № 338 та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Завдання, підготовані ЧОІППО, були відкриті о 8-00 заступником начальника управління освіти Пономаренко Н.О., у присутності завідуючої ММК Левицької Т.М., методиста ММК Сватенкової С.І., керівників міських методоб’єднань вчителів української мови та математики Коткової Л.І. та Дусь О.Ф., представників громадськості Гунько В.В. і Сокол Н В. Олімпіади розпочались о 9-00, пройшли організовано.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 листопада 2014 року в залі НБДЮ зібралися шанувальники рідного слова на свято, приурочене Дню української мови й писемності.  Ведуча  Коткова Л.І. звернулася до присутніх  із глибоко поетичним привітанням, підкреслила роль мови як національного надбання, коштовного скарбу, у якому – мрії  і сподівання народу; у короткій презентації окреслила  основні віхи розвитку писемності в Україні. Дівчата в національних костюмах прочитали скорботні дати заборон української мови. Емоційне читання «Молитви» розчулило присутніх.  У цей складний час, коли нашу країну роздирають на частини, свято неможливе без Кобзаря. Дівчата у вишиванках декламували безсмертний «Кавказ» різними мовами. У рамках свята відбулася презентація збірки юних ніжинців «Небесна сотня на варті. Майдан очима дітей». Захід супроводжувався українськими піснями й танцями. У фіналі величезний жовто-блакитний стяг, винесений на сцену дітьми, викликав у глядачів  почуття гордості за Україну. У святі взяли участь і виступили:  начальник управління освіти Крапив’янський С.М., члени Національної  спілки письменників України О.Забарний та А.Шкуліпа,  член   Народної  ради Ніжинщини  Борисюк С.О.

 

Переглядів: 668 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar