14:33
07 листопада 2014р.

Майстер-клас з трудового навчання (декоративно-ужиткове мистецтво) для педагогів шкіл міста, які працюють із учнями з особливими освітніми потребами провели методист ММК Шуляк В.М. та учитель  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Кирдан С.М.. Педагоги продемонстрували технології роботи з гіпсом та папером.

         Також розглядалось питання ролі трудового навчання у корекційно-розвивальній роботі з дітьми, що мають порушення розумового розвитку – презентація завідувача міської  ПМПК – Ступак В.В..

Шуляк В.М. виступив з питанням розробки  календарно-тематичного планування та його реалізації за новою програмою з трудового навчання «Декоративно-ужиткове мистецтво» для дітей з порушенням інтелекту.

У майстер-класі взяли участь вихованці ЗОШ І-ІІІ ст. №№ 2, 6, 17. Учні із захопленням та старанням виливали фігурки з гіпсу та виконували роботу з папером.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

28 жовтня  з нагоди 70-ї річниці з дня вигнання нацистських окупантів з України, у ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 були проведені уроки пам’яті «Пам’ять серця».

       29 жовтня  відбувся   позакласний  захід   для учнів 7-9 класів  «Не згасити вогонь пам’яті», проведений спільно із співробітником краєзнавчого музею ім. М.Спаського, завідуючою історичним відділом, кандидатом історичних наук Дмитренко Наталією Михайлівною.

      Під час заходу учні розповідали вірші, переглянули відео матеріал про визволення  території України, почули цікаві історичні  факти. А розповідь Наталії Михайлівни, архівні матеріали, фотознімки  про визволення нашого міста та життя його в  період окупації  назавжди запам’ятаються   учнями і піднімуть дух патріотизму серед молоді.

      На завершення  присутні вшанували пам'ять загиблих солдат у роки  війни хвилиною мовчання.

 

Переглядів: 661 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar