10:22
07.08.2014

1. Згідно наказу управління освіти від 17.06.2014 р. № 244 працівниками управління освіти та міського методичного кабінету проведено перевірку готовності навчальних закладів до 2014-2015 навчального року. Середній відсоток готовності навчальних закладів складає 90%.

Триває капітальний ремонт фасаду та ясельної групи у ДНЗ № 12, на закінченні облаштування внутрішнього туалету у ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Згідно звітів керівників навчальних закладів залучено на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти 634,0 тис.грн. у дошкільних навчальних закладах та 596,0 тис.грн. у загальноосвітніх.

 

 

 


2. Триває сезон оздоровлення та відпочинку для вихованців Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Група учнівської молоді продовжила маршрут річкою Псел, розпочатий у червні учасниками наметового містечка (керівник Гребенніков І.О.). Чудові краєвиди та екскурсійні об’єкти Полтавщини вразили учасників подорожі і на довго залишаться у їхній пам’яті.

 


3. У Позаміському закладі оздоровлення та відпочинку ім. Я П.Батюка с. Вертіївка продовжує роботу третя зміна. 125 дітей, з яких 47 категорійних та 78 – обдарованих об’єднали малі олімпійські ігри. На відкритті було запалено олімпійський вогонь та піднято символічний олімпійський прапор, на полотні якого зображено 5 кілець, що символізують п’ять загонів. Олімпійські ігри включали змагання з волейболу, футболу, ритмболу, даблболу, тенісу. За підтримки дитячо-юнацької спортивної шахової школи проведено турніри з шахів і шашок. Відбулись командні змагання «Веселі старти» та «Козацькі розваги», перемогу в яких здобули команди «Метеор» і «Отамани». Продовжено Книгу спортивних рекордів табору у номінаціях «Найшвидший», «Найспритніший», «Найсильніший». Ними стали Якущенко Максим, Ващенко Руслан, Чистякова Наталія, Кононов Микола, Пінігіна Олександра.

 

 

 

Переглядів: 657 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar