Головна » 2015 » Квітень » 17 » 06.04-14.04.15
16:33
06.04-14.04.15

Свято Великодня в ліцеї

Кожна весна неповторна, незабутня, по вінця наповнена подіями. Незважаючи на вир подій і нервові емоції, викликані прийдешнім ЗНО, лінгвістичний клас ліцею пам’ятає про важливість родинного тепла й не втрачає нагоди зібратися разом. Цього разу приводом було Світле Христове Воскресіння. Звичайно, це суто сімейне свято, що зігріває нас кожного квітня й годує неперевершеними смаколиками. На жаль, у класі не було можливості провести найголовніші ритуали свята: випікання пасок і фарбування крашанок. Але ніщо не зіпсувало затишку, який подарував учням сам процес святкування: нарізання пасок, життєво необхідні повчання педагога-організатора Кошової Людмили Сергіївни, цікаві довідки про святкування Великодня в Україні, безліч посмішок і щирий сміх. Ось так відбулося ще одне сімейне зібрання лінгвістів, яке вкотре подарувало щасливі оченята і так важливий у ці дні душевний спокій.


Великодні срібні дзвони линуть над Україною, над рідним Ніжином. Музична світлиця ДНЗ №13 зібрала   урочисто прибраних  і радісних  діток, батьків і наших дорогих гостей – бійців АТО, бійців 41 батальйону, а серед них  улюблений всіми ніжинцями  і воїнами о.Сергій, настоятель храму Всіх святих , військовий комісар Якущенко В.М., член народної ради , відома поетеса Ніжина Голік В.Я. з онуком Владом, який в своїх 19 років  є справжнім патріотом – воїном батальйону «Азов».

Атмосфера урочистості і величності свята наповнювала душі і серця всіх присутніх в ті хвилини , коли   діти  разом з воїнами водили весняні гаївки , спілкувалися, дарували  писанки, крашанки і запашні паски. Батьківська родина   передала о.Сергію сердечні вітання і слова найщирішої подяки за постійну підтримку воїнів в ці непрості часи для України і вручила  величезну кількість  великодніх дарунків для наших рідних  захисників.


Семінар ЗДНВР

"Знайти своє покликання – це значить знайти своє щастя, вибрати той життєвий шлях, на якому принесеш найбільше користі". Під таким девізом
16 квітня 2015 р. у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 пройшов міський семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у професійному зростанні  вчителя».

На семінарі активно обговорювались питання щодо вимог, що висуваються сьогоденням.  А саме: підготовка та виховання педагогічних кадрів, здатних працювати на засадах інноваційних підходів до організації навчально-виховного процесу,  дитиноцентризму,  власного творчого безперервного професійного зростання.

"Відтак, створення умов для розвитку педагогічної творчості вчителів і підвищення на цій основі результативності навчально-виховного процесу є ключовим завданням, що стоїть перед керівниками шкіл," - зазначила директор школи Власенко Тетяна Федорівна.

Спостерігаючи за становленням кожного педагога, адміністрація Ніжинської загальноосвітньої школи № 17 підтримує його від перших кроків у педагогічній діяльності до професійного підйому й підкорення професійних вершин.

Учасники семінару відвідали «Вернісаж особистостей», де ознайомились з  досвідом роботи вчителів школи Миколенко Н.А., Мовчан Ю.В., Дусь О.Ф., Костюченко О.В.; майстер – клас Ковалевської Н.І. Взяли участь у засіданні круглого столу Учителів початкових класів «Сучасні педагогічні технології у навчанні здорового способу життя»; здійснили екскурсію по сайту школи (ЗДНВР Власенко Л.В.) отримали рекомендації шкільного практичного психолога Нечипоренко В.М. Завідувач міським методичним кабінетом Левицька Т.М. надала рекомендації з підготовки до ДПА.

Школа резерву

Керівництво такою складною динамічною системою, як школа, вимагає ретельного планування. 16 квітня 2015 року в загальноосвітній школі № 17 відбулося засідання школи резерву директорів загальноосвітніх навчальних закладів з теми «Планування як найважливіша функція управління школою», на якому керівник школи, директор ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 Власенко Т.Ф. наголосила, що план – це основний документ, який регулює навчально-виховний процес і поділилась досвідом роботи з даного питання.

Засідання методоб'єднання вчителів філології та історії.

У серці кожного українця живе й вічно житиме ім'я Великого нашого співвітчизника - Тараса Шевченка. Щовесни ми вшановуємо пам'ять геніального поета та художника. У рамках шевченківської весни 15 квітня 2015 року в школі № 17 відбулося відкрите засідання методоб'єднання вчителів філології та історії. Голова методичного об'єднання Колоша Л.В. підготувала й провела літературно-мистецьке свято "Шевченко - наш. Він для усіх століть", на яке були запрошені колеги та учні 5-10 класів. Учасники свята (учні 5-А, 5-Б, 6, 10 класів) декламували твори Великого Кобзаря, інсценізували уривки, співали пісні на слова Т. Шевченка. Апофеозом свята стала пісня "Заповіт" у сучасній обробці, яку виконали учні 10 класу.

 

 


У майбутньому державотворчому процесі українського суспільства саме обдарована молодь займе місце духовної еліти. Розвитку творчого потенціалу юних громадян, їхнього світогляду, самостійності, можливості самореалізації  сприяє участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На загальнонаціональному рівні у п’яти секціях цього року здобули перемогу ліцеїсти:

Коткова Ангеліна Андріївна, учениця 11 класу ліцею при НДУ – дипломи ІІ і ІІІ ступенів у секціях «Українська мова», «Internet-технології та WEB дизайн» (н.к. Бойко Н.І., Овчинников Д.В., Овчинникова Т.А.);

Крамер Крістіна Анатоліївна, учениця 11 класу ліцею при НДУ – диплом ІІІ ступеня у секції «Німецька мова» (н.к. Сидоренко М.М.);

Бузун Ольга Олегівна, учениця 11 класу ліцею при НДУ – диплом ІІІ ступеня, у секції «Археологія» (н.к. Желіба О.В.);

Волгін Денис Геннадійович, учень 11 класу ліцею при НДУ – диплом ІІІ ступеня, у секції «Агрономія» (н.к. Гавій В.М.);

Це є безумовним успіхом як самих учнів, так і їх наставників, батьків, родичів, друзів - усіх, хто підтримував конкурсантів.

 

 

Переглядів: 476 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar