Головна » Файли » Мої файли

Концепція національно-патріотичного виховання 2019
26.04.2019, 16:28

     4-й відкритий міський фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу - доля України»

19.02.2019 року відбувся 4-й  відкритий міський фестиваль патріотичної пісні «У піснях мого народу - доля України». Традиційно він проходить в лютому та приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Фестиваль став відкритим, бо до участі в ньому приєднались Вертіївська та Лосинівська ОТГ. Учасників та гостей фестивалю привітав міський голова А.В.Лінник. А розпочали фестиваль піснею «Україна – це ми» члени журі, керівники закладів освіти, педагоги, батьки. Участь у фестивалі  взяли 15 закладів дошкільної освіти та 19 закладів загальної середньої освіти, які отримали дипломи учасника фестивалю від Управління освіти та подарунки від благодійного фонду «Копиця»  – Копиці Наталії Миколаївни. Пісенний фестиваль оцінювало компетентне журі: Копиця Н.М. - депутат Чернігівської обласної ради; Бойко Л.В. - депутат Чернігівської обласної ради; заступник міського голови Алєксєнко І.В.;  Дорохіна Л.О.- кандидат мистецтвознавства, кавалер Почесної відзнаки «Орден за видатні досягнення у музичному мистецтві», Відмінник освіти України, викладач КВНЗ «Ніжинський коледж культури і мистецтв ім.. М. Заньковецької»; Голуб С.О. - директор музичної школи, Заслужений працівник культури України; Коваленко А.М.- спеціаліст Управління освіти; Левицька Т.М.- завідувачка  ММК; Василевська Л.С.- методист ММК. А очолювала журі – заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О.

ВІДЕО: https://drive.google.com/file/d/1C1U4EnG7DLQFYzPk6lXhGDs4FJZo8eYb/view?usp=sharing


 

Триває I міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

24 квітня 2019 року проведено конкурс «Впоряд» (стройова підготовка). У складі журі працювали Мирний С. М., представник  корпорації G.R.O.N., Хоменко р. с., керівник гуртка Центру ТКУМ, Журавльов о. а., ветеран туристичного клубу «Шукач» ЦТКУМ. підрахунок балів здійснювали Пономаренко Н. О., заступник начальника Управління освіти, Левицька Т. М.,  завідувач ММК. За результатами змагань перемогу здобули:

гімназія № 3 - 1 місце;

ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – 2 місце;

ліцей, ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 – 3 місце.

         Протокол змагань розміщено на дошці оголошень.

Пономаренко Н.О.,   заступник начальника Управління освіти

 

 


Виконання практичної частини предмету «Захист Вітчизни»

16 квітня 2019 року на полігоні в смт. Гончарівському 108 ніжинських юнаків 11 класів відстріляли з автомата Калашникова по 10 набоїв. Попередньо вони опанували теоретичний курс на місцях.  Стрільби – це практична частина шкільного предмету «Захист Вітчизни», її мають пройти всі учні 11класів (хлопці).

За сприяння Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області було організовано екскурсію, під час якої всі учасники мали можливість не тільки побачити на власні очі справжню бойову зброю, металошукачі, спецодяг водолазів, бронежилети, каски, а й приміряти будь-яке спорядження рятувальників. Також усі охочі отримали відповіді військовослужбовців на питання, які їх цікавили.

Шуляк В.М., методист ММК

 

 


І

Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України „Козацький гарт 2019”

з метою реалізації Національної доктрини розвитку фізичної культури і спорту, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я школярів, виховання учнівської молоді на традиціях українського народу 10 квітня 2019 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 проведено міський етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України „Козацький гарт 2019”. З вітальними словами до учасників змагань звернулись заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н. О., депутат Ніжинської міської ради, учасник АТО Гомоляко А.О.

14 команд закладів загальної середньої освіти міста брали участь у змаганнях з таких видів:

  • “Човниковий” біг 4 х 9 м (хлопці, дівчата); 
  • стрибок у довжину з місця (хлопці, дівчата)
  • стрибки через скакалку протягом 30 с (дівчата);
  • перетягування канату (хлопці);
  • естафета;
  • конкурс  знавців  історії  України  її  спортивних  досягнень  та  олімпійського руху (за часи незалежної України).

Суддівство здійснювали представники Ніжинської КДЮСШ.

 

 


Підготовка команд ЗНЗ міста до І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)»

Триває підготовка команд ЗНЗ міста до І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл («Джура»)». За планом підготовки 09 квітня відбулися ІІІ відкриті міські змагання з орієнтування «Пластун». Змагання проводилися в мікрорайоні Графського парку на базі спортивної карти, розробленої в Центрі ТКУМ. Учасниками стали рої навчальних закладів міста та гості з Чернігівського центру туристсько-оздоровчої                      і виховної роботи з дітьми та молоддю -  разом понад 120 школярів, керівників команд та суддів. Маршрут протяжністю близько 4 кілометрів включав у себе 13 контрольних пунктів, які потрібно було знайти, вклавшись у 40-хвилинний контрольний час.

Переможцями стали рої міського ліцею, ЗОШ І-ІІІ ст. № 9 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 15.

Протокол результатів

 

Категорія: Мої файли | Додав: osvita-nizhyn
Переглядів: 87 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar