Головна » Файли » Мої файли

Концепція національно-патріотичнго 2017 3 частина
28.02.2017, 10:11

Концепція національно-патріотичного 2017 2 частина

Концепція національно-патріотичного 2017 1 частина

Національно- патріотичне виховання 2016р.

План заходів

щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання

дітей і молоді y закладах освіти м. Ніжина


Колегія 08.06.2016р.

Наказ №185 від 09.06.2016р.  "Про підсумки роботи загальноосвітніх навчальних закладів щодо виконання основних положень
 Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді" 

Навчально-польові збори з предмету «Захист Вітчизни»  для юнаків 11 класів

За підтримки міської влади та сприяння професійних військових у рамках програми МОНУ з предмету «Захист Вітчизни» проведені навчально-польові збори для юнаків 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Вогнева підготовка пройшла 20.04.2017 року на базі військової частини с. Гончарівськ з виконанням початкової вправи стрільби з автомата Калашнікова. 17-18.05.2017 року учні виконали практичні завдання з тактичної підготовки, склали нормативи з фізичної підготовленості на території в/ч А3160, спортивного майданчика ЗОШ І-ІІІ ст. № 17. Тактичні завдання включали виготовлення індивідуальних інженерних споруд для захисту військовослужбовців (окопів) ті їх маскування. Дії військовослужбовців під час наступу та взаємодії між собою також були відпрацьовані під час занять.  Практичним результатом виконання прикладної фізичної підготовки було складення нормативів з підтягування, бігу на 100 м, метання гранати, бігу по пересічній місцевості 1000 м, подолання елементів єдиної смуги перешкод. Після виконання поставлених завдань усіх юнаків у військовій частині пригостили   солдатською кашею.

Управління освіти дякує за допомогу міського голову Лінника А.В., заступника міського голови  Алєксєєнка І.В., командира військової частини А 3160 Кушніра М.І., військового комісара Ніжинського ОМВК Якущенка В.М .

 

 


17-18 травня 2017 року, Громадська організація «Спілка Самаритян України. Чернігівське об’єднання» надала практичну допомогу у проведені  практичних занять з основ медичних знань з предмету «Захист Вітчизни».

Тренери Гунько В.В. та Гавриш А.М. провели практичні заняття з ученицями 11 класів за темами «Серцево-легенева реанімація» та «Життєво-небезпечні кровотечі». Було використано сучасне наочно-демонстраційне обладнання для відпрацювання практичних навичок. Учениці вчилися надавати домедичну допомогу  на тренувальних манекенах.

Дівчата зрозуміли, що навчитися допомагати людям – це просто, легко і життєво необхідно.


Підсумки   міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри  гри  «Сокіл»  («Джура»)

Три дні (03-05 травня 2017 року) у Позаміському закладі оздоровлення і відпочинку ім.Я.П.Батюка с.Вертіївка тривала боротьба між 14 командами загальноосвітніх навчальних закладів у  міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). Програма проведення включала 9 видів змагань. Цікаво й захоплююче у кожному із них боролися юні ніжинці, адже  саме переможець буде представляти місто на обласних змаганнях.

І ось напружений та хвилюючий момент… Підведення підсумків. У загальному командному заліку І місце виборола команда Ніжинського міського ліцею при НДУ ім.М. Гоголя, ІІ місце- Ніжинська ЗОШ І-ІІІст.№10, ІІІ місце- Ніжинська гімназія №3.

Урочисте закриття відбулося за участю начальника Управління освіти Станіслава Крапив`янського,  депутата обласної ради Наталії Копиці, депутатів Ніжинської міської ради Олександра Шалая, Дмитра Тимошика, Костянтина Смалія, Вікторії Паскевич, члена виконкому Геннадія Лічманенка та громадської активістки Наталії Радченко.

Близько 50 Грамот Управління освіти та цінні подарунки від справжніх друзів – внесли святковий і піднесений настрій кожній команді, тому що жодна  не залишилася без відзнаки. Та й головне- це командний дух, спілкування між учнями та незабутні враження… А їх у кожного залишилося багато.

Усі учасники змагань та освітяни  бажають команді Ніжинського міського ліцею при НДУ ім.М.Гоголя достойно представити  рідне місто в обласному етапі змагань, який відбудеться 21-25 травня.

Чекаємо Вас з перемогою!


3 травня 2017 року стартував І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). Цього року виявили бажання позмагатись 14 команд загальноосвітніх навчальних заклалів міста. Урочисте відкриття відбулося за участю начальника Управління освіти С.М.Крапив`янського. Протягом трьох днів учасники гри будуть брати участь у  різноманітних інтелектуальні конкурсах та силових змаганнях з метою формування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей.

Категорія: Мої файли | Додав: osvita-nizhyn
Переглядів: 424 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar