Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4 «Казочка» Ніжинської міської ради Чернігівської області

 

У четвертому садочку

Гарно, наче у віночку.

В центр духовності й краси

Йдуть малята залюбки.

Тут на них чекає казка,

Повсякчас турбота й ласка

Гасло має цей садок -

До мистецтва кожен крок!

Тут зростають музиканти,

Театральні є таланти,

Живописці й просто діти

Всіх чеснот їх не злічити.

16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Овдіївська, 42 тел. (04631) 2 35 84

e-mail: sad4nizhyn@ukr.net

Посилання  для переходу на сайт: http://sad4nizhyn.at.ua/

На даний час в ЗДО №4 функціонує 4 групи : 1 група для дітей раннього віку і 3 групи для дітей дошкільного віку.

 Очолює роботу колективу директор  Гурська Ольга Валеріївна.

Наш дитячий садочок «Казочка» - це простір для дітей у якому по-домашньому затишно та безпечно!!! Завдяки професіоналізму педагогів, ми забезпечуємо індивідуальний підхід до потреб кожної дитини.

Наш садочок за допомогою професійних вихователів, надає   всебічний розвиток діткам від 1 року. Різноманітні заняття та гуртки, а саме: танці, музика, малювання, англійка мова, театралізована діальність, образотворча діяльність, підготовка до школи, сприяють всебічному розвитку творчої особистості. А окрім занять, які ми пропонуємо у нас безпечно та по-домашньому затишно.  

Кожна вікова група має затишний домашній дизайн, комфортний інтер’єр, сучасне розвивальне предметно-ігрове середовище пристосоване до вікових та психологічних особливостей малюків, що сприяє всебічному розвитку та є необхідною умовою соціалізації дітей.

У ЗДО створена картинна галерея, до якої увійшли репродукції відомих світових майстрів та картини ніжинських художників - "Художній салон" також створено музей «Бабусина світлиця» де широко представлено старовинні побутові речі та інтер’єр  української хати. Територію закладу прикрашає куточок казки, елементами якого є скульптури домашніх тварин та озерце з його постійними мешканцями.

Двері садочка відчинені з 7.00 до 18.30.