Заклад дошкільної освіти № 4 " Казочка "


    Заклад дошкільної освіти № 4 " Казочка ", центр естетичного і духовного розвитку дитини є закладом загального розвитку .
ДНЗ розташований за адресою : м.Ніжин,вул..Овдіївська,42,т.2-35-84.
Сайт садочка №4

Сайт садочка №4 "Казочка" новий


     На даний час функціонує 4 групи : 1 група для дітей раннього віку і 3 групи садових.
    Очолює роботу колективу ДНЗ завідувач  Гурська Ольга Валеріївна

     Свої знання і вміння передають дітям 7 педагогів .
    Проведена державна атестація ДНЗ у 2008р.Рішенням регіональної експертної ради з ліцензування і атестації навчальних закладів визнано атестованим на високий рівень з відзнакою.
     Д/з веде змістовну роботу , спрямовану на естетичний розвиток дітей дошкільного віку з максимальним урахуванням їх індивідуальних здібностей та обдарувань. В д/з дошкільнят привчаємо до гармонії та краси , до світу мистецтва, прагнемо розбудити в них творчі сили і бажання займатись різними видами художньої діяльності.

     Відповідно до вподобань і виявлених здібностей дітей в Днз організована робота 4 гуртків естетичного спрямування : хореографічний, театральний , образотворчої діяльності, народно-прикладного мистецтва.
     В Днз зібрана картинна галерея , де представлені репродукції картин місцевих, українських, російських та зарубіжних художників, роботи народно-прикладного мистецтва та виставка дитячих малюнків. Територію Днз прикрашає куточок казки , елементами якого є скульптури домашніх тварин та озерце з його постійними мешканцями.В Днз створене сучасне розвивальне предметно-ігрове середовище, підпорядковане інтересам і віку дитини. Кожна вікова група має затишний домашній дизайн , комфортний інтер’єр.своє імя.
     В своїй повсякденній роботі колектив прагне перетворити садочок на дім для дітей з певними традиціями ,звичаями та високим рівнем культури . Дім, в якому чекають дитину і люблять її .