Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №16 «Оленка»

Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Набережна, 19-А

тел. (04631) 2 54 33  e-mail: dnz16Olenka@i.ua

Посилання  для переходу на сайт: https://dnz16nizhyn.at.ua

На даний час функціонує 4 групи : 1 група для дітей раннього віку і 3 групи для дітей дошкільного віку.

       Наш садочок - це велика країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна. Зранку наше приміщення наповнюється життєрадісними голосами дітей. Одні з них ще звикають до нової домівки, другі почувають себе в ній впевнено, вільно, а треті готуються до школи.  В закладі дошкільної освіти створені всі умови для повноцінного виховання і розвитку дітей.
      Педагогічний колектив ЗДО працює під девізом: “В дитячому садку, як і в сім’ї, кожна дитина неповторна”. Ми робимо все можливе,  щоб діти  всебічно розвивалися, росли  здоровими та розумними. Для цього в ДНЗ створене відповідне розвивальне середовище,  організовано правильне харчування та звісно, працюють талановиті педагоги,  які творять щодня й щомиті свято для дітей . Колектив  садочка прагне забезпечити  кожній дитині можливість радісного, успішного,  щасливого прожиття у кожен віковий період.

     Територію закладу прикрашає яскравий « Мадагаскар», де представлені скульптури  тварин  тропічних широт та милує око альпійська гірка зі своїм розмаїттям трав та квітів. Ми розуміємо неповторність кожної дитини та турбуємося, щоб вона росла здоровою і розвивалася у відповідності до власного потенціалу.         

Двері садочка відчинені з 7.00 до 19.00.