Заклад дошкільної освіти №16 "Оленка"     тел. 8(04631)2-54-33
     вул.Набережна, 19-а

    Перейти на  сайт садочка
    
     Душа летить в дитинство, як у вирій,
    Бо їй на світі тепло тільки там.

                                          Ліна Костенко
    
   
Заклад дошкільної освіти ( ясла-садок) №16 “Оленка” загального розвитку дітей, що стоїть на мальовничій набережній річки Остер, очолює молода завідуюча Апанасенко Олена Володимирівна. Педагогічний колектив ЗДО працює під девізом: “В дитячому садку, як і в сім’ї, кожна дитина неповторна”. Вихователі затишного садочка дарують малюкам тепло, ласку та турботу, відкривають джерела людської мудрості, скарби, що передаються з покоління в покоління; пам’ять роду, його звичаї, традиції; передають мамину пісню, дідусеву казку, бабусину вишиванку; виховують у дітей любов до співочої калинової української мови.
     Вихованці ЗДО №16 – “просто діти”, але незвичні. У кожної дитини свої здібності, які розкриваються як вишневі квіточки у веснянім саду, протягом чотирьох років життя в нашій великій дружній родині. А сприяють цьому натхненні вихователі та творчі гуртки “Веселі краплинки”, “Чарівники піщаної країни”.
     Дитинство – найщасливіша та найбезтурботніша пора життя кожної людини, а ми прикладаємо всі зусилля для того, щоб зробити його саме таким!
    
    

Наш рідний дім,
    В житті найперший,
    Початок зоряних доріг.
    Ти, наш садочок,-
    Найгарніший!
    Тобі вклоняємось до ніг!
    Наш садок – казковий дім,
    Грають промені над ним.
    Біля нього річка в’ється,
    Ясен з вербами сміється.
    Трави, квіти і берізки,
    Цвітом вкритії доріжки.
    Чути дзвінкий спів пташок
    І веселий сміх діток.
    Це “Оленка” – наш садок!