Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №15 комбінованого типу «Росинка»

Ніжинської міської ради Чернігівської області

 

16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Шевченка, 158 тел. (04631)9-74-30

e-mail: rosinka.dnz15@ukr.net.

Посилання  для переходу на сайт: http://rosinka15.at.ua

На даний час функціонує 6 груп : 2 групи для дітей раннього віку і 4 групи для дітей дошкільного віку.

  Очолює роботу колективу директор  Півень Ірина Володимирівна.

  Наш  дитячий садок «Росинка» знаходиться у мальовничому куточку нашого міста де є затишний парк «Залізничників», знаменитий пам’ятник Ніжинському огірку та зручне розташування самої території дитсадка.

 Дошкільний навчальний заклад "Росинка" - це велика країна з маленькими громадянами, тепла і по-домашньому затишна.

   Садок має всі можливості для зміцнення здоров’я, покращення фізичного розвитку дітей, їхньої рухової активності, підвищення захисних сил організму, виховання стійкого інтересу до здорового способу життя. Форми роботи з фізичного виховання у дошкільному закладі досить різноманітні. Це валеологічна модель організації життєдіяльності дітей «Діти+ми = радість, відкриття, здоров´я», заняття з фізичного розвитку, рухливі ігри, ранкова гімнастика, спортивні розваги, гурток з футболу на базі СДЮСШ, прогулянки, оздоровчі екскурсії на кінний дрір, використання здоров´язберігаючих  освітніх технологій «Іппотерапія», фітбол –гімнастика, со-фі-данс.

   Історія нашого садочка розпочалася з 1973 року. Сьогодні - це сучасний заклад –Садок культури здоров´я, приміщення в якому яскраві, красиві, із різноманітними іграшками та розвивальними іграми. Для дітей створені відповідні умови: затишні, естетично оформлені групи, сучасні декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, барвисті іграшки, будівельний матеріал, зручно розміщені меблі. На території садочка   для кожної вікової групи  облаштовані  ігрові майданчики  з тіньовими  навісами, пісочницями,  а поряд знаходиться окремий майданчик для фізкультури з біговою доріжкою. З дітьми працюють висококваліфіковані педагоги які душею і серцем вболівають за мікроклімат у дитячому садку та за його маленьких мешканців. Наш колектив відрізняється глибокою переконаністю у ціннісному оздоровчому спрямуванні навчально – виховної роботи, творчим підходом до реалізації оздоровчо – профілактичних завдань, талановитістю і вмінням працювати відповідально і від душі.

Двері садочка відчинені з 7.30 до 18.00.