Заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №14 «Соколятко»

 Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600, Чернігівська область,м. Ніжин, вул.Космонавтів ,44-Б, тел.(04631)4-15-49,

Е- mail: sad14nizhyn@gmail.com

Посилання  для переходу на сайт:  https://dnz14nizhyn.at.ua

У мальовничому місті Ніжин розташований дошкільний навчальний заклад  №14 «Соколятко». Ось уже понад 50 років він гостинно відчиняє свої двері для найменших мешканців нашого міста. Тут все пронизане любов’ю та турботою про дитину, кожна група – це комфорт і затишок, неповторні куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені колективом навчального закладу умови для становлення та розвитку особистості дитини , для забезпечення фізичного, психічного і духовного здоров’я.

На даний час в садочку функціонує 3 групи : 1 група для дітей раннього віку і 2 групи для дітей дошкільного віку.

ДНЗ №14 «Соколятко» має пріоритетним напрямком роботи: « Громадянське виховання дошкільнят» - це плекання національної свідомості й самосвідомості, прищеплення моральних ідеалів та ціннісних орієнтирів починається з раннього дитинства, з перших років життя дитини.

         У педагогічну практику нашого закладу постійно впроваджуються нові ефективні ідеї, здійснюється нестандартний підхід до освітньо-виховного процесу. Ми намагаємося врахувати інтереси та творчі можливості кожної дитини, прагнемо забезпечити всебічний гармонійний розвиток наших вихованців, навчити їх бачити, сприймати та розуміти прекрасне, а також берегти та продовжувати традиції нашого народу. Колектив у дошкільному закладі досвідчений та творчий, більша половина працює разом вже довгі роки. До послуг громади міста 6 вихователів, старша сестра медична,  музичний керівник . Очолює колектив директор – Сороколіт Оксана Віталіївна. Наш колектив багатий на звичаї та традиції, відомий своїми талантами, сердечністю та щирістю працівників.

Двері садочка для вас завжди відчинені з 7.00 до 18.00.

 

Соколятко садочок наш
    Вас чекає повсякчас
    Радо всіх дітей вітає
    І про них
завжди він  дбає!