Дошкільний підрозділ  Ніжинської гімназії №14

    Ніжинської міської ради  Чернігівської області

 

 

 

Наша адреса: 16600  Чернігівська область, м.Ніжин,  

                          вул. Шекерогринівська, 54-А, тел. (04631)  3-18-98

                          e-mail: zosh14-nizhyn@ukr.net 

Сайт закладу: http://zosh14nizhyn.ucoz.ua

  Дошкільний підрозділ  розпочав  свою роботу в жовтні  2019 року.

У закладі  функціонує  дві групи:

  • група дітей раннього віку;
  • різновікова група

Режим  роботи  дошкільного  підрозділу  з  7.30 до 18.00 год.

    Сучасний дизайн закладу вирізняє його серед інших. Для дітей облаштовано просторі та світлі ігрові кімнати, роздягальні та спальні, гігієнічні кімнати, спортивна та актова зали. Яскраві  насичені  кольори, продуманий  інтер’єр налаштовують  на позитив, розвиток  і хороший настрій.  На території  облаштовано  ігрові майданчики  з тіньовими навісами.

    Головною метою дошкільного підрозділу є розкриття творчого потенціалу, природних здібностей вихованців, створення доброзичливої творчої атмосфери з урахуванням інтересів та бажань дитини, умов для прояву самостійності, ініціативи, творчості. Малюки оточені любовю, увагою досвідчених педагогів, отримують належне медичне обслуговування, повноцінне харчування.

      Кожен вихователь має власні секрети підходу до спілкування з дітьми. У своїй роботі вони завжди враховують дитячий інтерес та зацікавленість тією чи іншою справою.

    Педагогічний колектив працює над реалізацією основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’ я дітей, формування їх особистості, забезпечення соціальної адаптації та  наступності в реалізації завдань духовного, патріотичного, трудового виховання між дошкільною і початковою ланками освіти.

    А ще у нас можна все: гратися, дружити, любити, жартувати, сумніватися, вигадувати, шукати, радіти, веселитись, фантазувати, мріяти..!