Закладу дошкільної освіти /ясел- садка/ №9 "Лілея"

загального розвитку дітей Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600 Чернігівська область, м.Ніжин, вул. Шевченка 102,

тел. (04631) 3-15-75

e-mail: sad9nizhin@ukr.net

Посилання для переходу на сайт: https://dnz9lileya.at.ua 

та на сторінку Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100021893111650

Уже багато щасливих років наш затишний дошкільний навчальний заклад № 9 «Лілея» гостинно зустрічає малят і батьків. Дуже важливим для успішного майбутнього є щасливе, яскраве дошкільне дитинство, де маленька людина росте з вірою у власні сили, відкриваючи себе.

Саме такі умови створив колектив працівників нашого закладу. Завданням педагогічного колективу, який очолює Олена Іванівна Борисенко є створення умов для розвитку компетентної особистості, поліпшення якості освітнього процесу, підвищення фахової майстерності кожного працівника, удосконалення взаємодії та відкритості з батьками.

Колектив нашого дошкільного закладу активно працює над науково-методичною проблемою, яка розкриває основний напрямок організації діяльності закладу – розвиток критичного мислення через медіа грамотність та екологічне виховання. На нашу думку, головною умовою реалізації завдань екологічного виховання є створення предметного середовища, яке сприяє формуванню в дошкільнят екологічної вихованості, оволодіння початковими вміннями відчувати красу та милуватися нею.

Поступово ми впроваджуємо медіаосвіту в освітній процес ЗДО, щоб виростити з маленької дитини медіаосвічену, комунікабельну, творчу особистість.

Наші педагоги володіють високою педагогічною майстерністю, творчі, ініціативні, здатні до нестандартних педагогічних дій, дійсно закохані в свою справу.

Дошкільний навчальний заклад № 9 «Лілея» пропонує малятам комфортні вікові групи, у яких створені належні умови для всебічного повноцінного розвитку та комфортного перебування дітей. Вони відповідають естетичним та педагогічним вимогам. Крім цього, в садочку є сучасна музична зала, обладнаний всім необхідним медичний кабінет, сучасний кабінет для занять з психологом, облаштовані ігрові майданчики, дослідницькі садово-городні ділянки, квітники.

У садочку працює гурток вивчення англійської мови, адже дошкільний вік є оптимальним для засвоєння мов. Один із основних принципів нашої роботи – це відкритість. Усе, що ми робимо в нашому дитячому садку – ми робимо заради дітей, щоб вони росли і розвивалися, бо переконані, що дитячий садок – це той світ, у якому дитина живе у найважливіший період для розвитку, і від того, як вона тут живе, залежить не тільки її майбутнє, але й майбутнє родини і всієї країни.