Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №1 «Барвінок» Ніжинської міської ради Чернігівської області

16600, Чернігівська область, м.Ніжин, вул.Батюка, 10  тел. (04631) 7-18-00

Посилання для переходу на сайт: http://sad1barvinok.at.ua

   На даний час функціонує 4 групи для дітей дошкільного віку з денним режимом перебування і 1 група для дітей дошкільного віку з цілодобовим режимом перебування.

    В закладі створене сучасне розвивальне предметно-ігрове середовище, яке дозволяє розвивати в дитині життєво необхідні компетентності, готує малюків до шкільного життя. Наші вихованці щодня поринають у казковий світ дошкілля, який розкриває в особистості лідерські здібності і задатки творчості, який засобами ігрової діяльності адаптує дитину до правил поведінки у довкіллі і соціумі, вчить бути добрими і людяними.

 У зв’язку із вдалим розташуванням у центрі міста заклад працює за краєзнавчо-патріотичним пріоритетним напрямком. Кожному слову, кожній репліці педагога є «живе» підтвердження – сторінки древніх вулиць міста, шедеври архітектури, роботи майстрів-художників, пам’ятники видатним людям і подіям, чарівна природа ніжинської землі. Простір міста для дитини є світом, сповненим таємниць, подій, справ.  Спілкування з ним дозволяє розвинути в дитини здатність відчувати красу, виховує бережне ставлення до прекрасної спадщини своєї країни, повагу до її творців, розвиває творчі здібності дітей засобами художньо-естетичної, конструктивно-будівельної діяльності.

           Двері садочка відчинені з 07.00 год понеділка до 22.00 год п’ятниці.