Дошкільний навчальний заклад №1 «Барвінок»

 


     Дошкільний навчальний заклад №1 «Барвінок» загального розвитку дітей розташований у центрі міста на вулиці Батюка, 10.
     Керівник закладу: Калитка Наталія Володимирівна.

       Сайт садочка

Сайт  садочка новий
    
     Заклад розрахований на 80 місць. В ДНЗ функціонують 4 групи загального розвитку дітей денного режиму перебування і 1 група з цілодобовим режимом перебування дітей у закладі.
    Дошкільний навчальний заклад в своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими нормативно-правовими актами, власним Статутом. Колектив дошкільного навчального закладу налічує 26 чоловік. З них 10 педагогічних працівників і один медичний працівник.
    Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу працює у світлі вимог Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», допоміжною програмою для дітей старшого дошкільного віку є програма «Впевнений старт». Ці програми націлюють педагогів і батьків на особистісний розвиток дітей за основними напрямами та роблять особливий акцент на ігровій діяльності. Педагогами закладу впроваджуються інноваційні форми та методи роботи: технологія «Сім див на планеті Дитинства», технологія виховання казкою, технологія довкілля, музейна педагогіка та інші. Результатом використання новітніх технологій у дошкільній освіті є підвищення зацікавленості дітей в отриманні нових вражень, розвиток вміння відстоювати власну думку, підйом творчого потенціалу. Найзаповітніша мрія педагогів нашого садочка – щоб у кожного з вихованців був у житті свій злет, своє напруження, своя данківська мить горіння серця.
    Робота дошкільного закладу спрямована на збереження здорового способу життя дошкільників. Педагоги щодня проводять різні форми фізкультурно-оздоровчої роботи: ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультурні хвилинки, паузи, загартувальні процедури.
     В дошкільному навчальному закладі розроблена Програма розвитку дошкільного закладу з 2011 до 2017 року, яка визначає пріоритетний напрямок розвитку дошкільного навчального закладу – гуманітарний. Проект «Я –краплина рідного міста» є основою освітньо-виховної роботи дошкільного закладу. Творчою групою колективу розроблений курс «Краєзнавство», який впроваджується в освітньо-виховний процес, починаючи з молодшої групи. Курс включає в себе систему екскурсій, міні-турпоходів, відвідувань музеїв, театру, проведення заходів у садочку, творчої реалізації емоціонального сприйняття дошкільником рідного міста. Діти залучаються до відчуття краси рідного міста, його природи. І це прекрасно, тому що справжній розвиток дитина отримує саме у дошкільному віці.